Wpis z mikrobloga

@nieobecny_nieznajomy bo to nie były zwykłe mecze, a bezlitosne upokorzenie i wyniki które na zawsze będą zapamiętane.
Wiele razy wchodziłem w nim w dyskusje wiec wydaje mi sie ze wiem wiecej niz to co tobie sie wydaje. Temu człowiekowi pojawia sie piana na ustach gdy usłyszy slowo Barcelona
@emmanatorr: Otóż to. Ale o tym się nie mówi bo liczy się tylko klepanie gównoburzy przeciwko Realowi.
I to kretyńskie przywoływanie meczu z Bayernem jako ostatecznego dowodu na przepychanie Realu w pucharach.
W pierwszym meczu niesłuszny karny dla Bayernu. Nie ma znaczenia, że niestrzelony.
W drugim do dogrywki by nie doszło, jeśli sędzia nie popełniłby błędu przy golu Bayernu ze spalonego.
Real awansowałby w czasie regulaminowym.
Zresztą mówienie o tamtym meczu/dwumeczu
@Beeercik: ale mów chronologicznie o wszystkim i o konsekwencjach pewnych decyzji, to że coś było również na korzyść Bayernu to nie ma najmniejszego znaczenia jak wcześniej dostali kilka razy po dupie przez niesłuszne decyzje sędziego.

Dlaczego Borek, chyba nie ma wątpliwości że świetny ekspert, fan Realu mówi otwarcie że ten mecz to tragedia i został wypaczony wynik na niekorzyść Bayernu?
ddaroo - @Beeercik: ale mów chronologicznie o wszystkim i o konsekwencjach pewnych de...
@Beeercik: O sędziach po prostu żaden inteligentny człowiek nie rozmawia, bo widzi, ze błędy zdarzają sie zawsze w obie strony. A beka jest bo to Real, tak samo jak w przypadku Barcy kibice innych klubów maja mocny kompleks niższości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)