Wpis z mikrobloga

Dzisiejszego dnia wspominamy tych którzy opuścili swe piwnice, odeszli stąd i już z nami nie mirkują.
Pamięci najlepszym z najlepszych [*]
-Wspominam prezydenta @lechwalesa Ddd. Może i lepiej, że opuścił ten chlew obsrany gównem, nie umieliście się zachować i go obrażaliście. Śmieszki i trollowanie to jedno, obrażanie to drugie. Kiedy Wałęsa się stąd zwijał, ja na dobre zacząłem mirkować.
-Wspominam @normictwo, który był fajnym śmieszkiem i przegrywem. Kiedyś szukał kogoś komu będzie mógł wysłać swojego siusiaka do oceny, konkretnie chodziło o fachową, lekarską opinię, czy jego wędzidełko nie jest za krótkie. Normictwo nie wiedział jeszcze, że jestem amatorem męskich i damskich penisów, więc wysłał mi swojego bydlaka bez oporów do badania. (wyników badań nie zdradzę, tajemnica lekarska - powiem tylko, że stulejki nie miał)
-Wspominam @penis_computer_interface. Najlepszy z najlepszych, nocna zmiana z tym mirkiem zawsze była na niezwykle wysokim poziomie. Miał swój niepowtarzalny styl i nie raz potrafił mnie rozśmieszyć. Ostatnio wrócił, ale przez notoryczne łamanie regulaminu i donosicielstwo innych znów zniknął.

A wy kogo wspominacie?
#gownowpis #wykop
Pobierz O.....7 - Dzisiejszego dnia wspominamy tych którzy opuścili swe piwnice, odeszli stąd...
źródło: comment_Js1tGRYYltScEkKDSsvMTsOlZov3gCwy.jpg
  • 10
@ORMO-27: @Rezix. Ziom jak z jakiejś pasty - fanatyk samorozwoju, całe życie zawalone naprawą samego siebie, najgorzej. Często się nie rozumieliśmy, ale miło się z nim gadało, szkoda że usunął konto i #!$%@?ł bez pozostawienia jakiegokolwiek kontaktu.