Wpis z mikrobloga

Kocham 1 listopada.
Moja rodzina to typowi Polacy, janusze i grażyny xDD
Jest zimno, ale jak co roku postanowili pójść zaświecić znicze o 7:30 XDD Już poszłam z nimi, na cmentarzu oczywiście gadanie na innych ludzi, jakie to oni nie maja zniczy, wielcy architekci nagrobków jakby to byla jakas choinka xD Kto jakie znicze przyniósł i ile. A jak wróciliśmy leżałam sobie pod kocem i ogladalam serial ale oczywiscie Mama wbija i mówi że idziemy na msze ktora odbędzie sie na cmentarzu. Odmówiłam, co skończyło sie awanturą i tym że mnie wydziedziczą bo wstyd mieć taką bezbożna córke bo przecież Ania od Cioci Hani idzie a ja nie XDD
#dziendobry #zalesie #gownowpis #problemygimba
  • 40
@iwepp: to u mnie jest gorzej xD zawsze idziemy wtedy, gdy na cmentarzu jest procesja, ale nie uczestniczymy w niej po prostu trzeba stac dopóki się nie skończy. Kiedyś jak jeździłem do rodziny jak byłem młodszy, to szliśmy najpierw na uroczystą msze o 12 xD godzinną ponad, a potem stanie 2 godziny nad grobami. Dosłownie stanie, nikt się nie modlił, nie wspominał, tylko stanie w milczeniu bo w oddali idzie procesja
@iwepp: Nie musisz mi się tłumaczyć :) Ja opisuje tylko całokształt tego co dzieje się w Polsce 1 listopada ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Jeszcze te ploteczki z rodziną przy grobie "a xyz majo tyle kasy a tylko dwa małe znicze kupujo! wstyd" ( ͡° ͜ʖ ͡°)