Wpis z mikrobloga

Piszemy historyjkę używając tylko propozycji nad klawiaturą w #android

#heheszki #glupiewykopowezabawy

Zaczynam:
Nie wiem jak to zrobić w ogóle to jest o wiele bardziej niż jadą do koszyka obserwuj grę w piłkę nożną i nie wiem czy to bezpieczne a na ulicy są dużo większe szanse na przeżycie dla mnie to jest po prostu korzystał z usług naszego kraju i zagranicą nie ma potem na stronie sklepu nie wiem czy to jest to nie tylko waga brutto opak to co przeżywacie nie jest normalny człowiek który pokochał nie wiem co mam mieszkania na rynku polskim od biedy jeśli nie masz konta w banku nasienia ryb na początku filmu są urodziny dla dziadka w przedszkolu nr użytkownika nie jest normalny człowiek który przetrwa wszystko co jest normalny w cenie pakietu biurowego nie ma co liczyć na pomoc drogowa holowanie naprawy w cenie od zł nie wiem co
  • 51
@nickszalinski a płeć pozmieniali to się ogarnie nie wiem czy zdarza mi się chce spać chce mi się iść jutro do pracy dzieje się grubo w tym odcinku od ul na pewno będzie ciekawy dzień to nie ma za co ś
@nickszalinski na mnie gapi jak pedofil na mnie gapi jak to pytanie do produktu dodaj do koszyka do koszyka do poczekalni na mnie śpi i się śmieje ze mną na to pytanie do produktu dodaj do schowka Mercedes beniz na mnie gapi w dniu przyjazdu do dupy se chciałam gdzieś wylać na to pytanie do Pana ministra spraw do koszyka
@Abuyin: nie jest to bardzo ważne dla Afryki bo nie ma co ukrywać że za chwilę nie ma co się dzieje w Islandii kobiety srom wargi sromowe mniejsze niż mama załatwia sprawy urzędowe w krótszym czasie niż mama i dziewczyna dojrzałe sponsorki także zasponsoruje mężczyznę mianowicie w cenie pakietu z nim telepatycznie nie ma co się nie mądruj to na islandzki nie wiem czy jest normalny a raczej globalizacja wywołała oburzenie
A tak na serio to co masz na szyi oraz w celu uzyskania informacji o sobie jako członku narodu polskiego w Warszawie przy ulicy w metrze politechnika Śląska nie wiem czy to jest po prostu nie da rady nie ma potem się okazało że w tutorialu wylądowałem na narysowanym nie jest w ogóle jakie są objawy poronienia w Islandii większość ludzi Toruń dodane w dziale marketingu internetowego z elfami w cenie od
@nickszalinski nie wiem czy to bezpieczne i korzystne dla Polski przed Francją i tak nie będzie bo to jest tak że będzie to z pewnością nie jest to że gwarancja to bym nie zapomniał o której mowa w ust i nosa i zatok Stany
To jest po polsku oraz w celu realizacji usług zgodnie z ustawą o sobie i swoim poprzednim sezonie letnim stażem pracy w cenie do uzgodnienia i zagranicą nie ma co się nie graj teraz masz rozpocząć tą misję którå nie wiem czy jest po polsku oraz w cenie pakietu z oo nie ma
A teraz lepiej się nie uda nam to duży plus za najniższą krajową nr i jak będziesz mógł ograniczyć się do mnie z nim w stylu retro z elfami krasnolami i innymi skutkami intensywnych opadów atmosferycznych oraz w ogóle jakie języki najczęściej wybierane przez co skręca łagodnie w prawo na uniwersytecie w Białymstoku potrzebny jest topielec nie tylko waga coraz bardziej popularne z elfami nie tylko przeglądam jakąś wartość oprócz świąt w
@nickszalinski w tym roku nie będzie to możliwe dzięki zastosowaniu technologii i materiałów filmowych powiązanych z hasłem przewodnim jest to dla mnie to nie obchodzi Xd w tym roku nie będzie to możliwe...
A ja mam szkolenie zaawansowanego Worda bo powiedziałam mu to nie jest #!$%@? jak to zrobić na jutro na uczelni w celu uzyskania wpisu z przedmiotu zamówienia jest dostawa do domu i ogrodu zimowego w sumie to nie jest w stanie surowym zamkniętym osiedlu duży problem z tym że miałam jego numer telefonu do porównania cena już od dawna nie wiem czy to to samo dotyczy tego typu rzeczy i trochę poćwicza
A to nie jest to możliwe dzięki temu będzie można zobaczyć jak się okazuje że nie ma problemu z odbiorem osobistym w dniu przyjazdu do domu i nie tylko ja mam podobne hobby jeszcze jest smarowanie sie dzemem truskawkowym i tak jest w porządku.
@nickszalinski jestem w domu jak coś jest głupie ale dziala mi się chce spać chce mi się nie udawało do końca tygodnia puchnie wara na to przeznaczało to samo here nie wiem co się dzieje poniekąd kucharska zawsze coś
@nickszalinski jestem w stanie zrozumieć ale ze względu na brak danych brak danych spełniających podane kryteria wyszukiwania dla mnie gapi jak pedofil w dniu przyjazdu do koszyka do poczekalni na mnie śpi na to wszystko co sprzedaje Pan Bóg wie co to jest dwa tygodnie przed chwilą do mnie nie przegadasz bo mi sperme z paly zjadasz frajerze zrogowacialy frajerska chmuro #!$%@? cargo #!$%@? cargo #!$%@? cargo #!$%@? cargo uu to nie