Wpis z mikrobloga

Piszemy historyjkę używając tylko propozycji nad klawiaturą w #android

#heheszki #glupiewykopowezabawy

Zaczynam:
Nie wiem jak to zrobić w ogóle to jest o wiele bardziej niż jadą do koszyka obserwuj grę w piłkę nożną i nie wiem czy to bezpieczne a na ulicy są dużo większe szanse na przeżycie dla mnie to jest po prostu korzystał z usług naszego kraju i zagranicą nie ma potem na stronie sklepu nie wiem czy to jest to nie tylko waga brutto opak to co przeżywacie nie jest normalny człowiek który pokochał nie wiem co mam mieszkania na rynku polskim od biedy jeśli nie masz konta w banku nasienia ryb na początku filmu są urodziny dla dziadka w przedszkolu nr użytkownika nie jest normalny człowiek który przetrwa wszystko co jest normalny w cenie pakietu biurowego nie ma co liczyć na pomoc drogowa holowanie naprawy w cenie od zł nie wiem co
  • 51
@nickszalinski na razie nie wiadomo czy będzie możliwość korzystania z serwisu muzycznego w Polsce i na świecie jest to bardzo dobry pomysł na biznes na razie jest to możliwe dzięki temu będzie można zobaczyć na własne oczy nie wiem czy to jest to możliwe to proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym nie możemy się umówić na spotkanie w ramach projektu ustawy
@nickszalinski Jestem w końcu odpowiedzialny za grupkę gimnazjalistów A Ty jak tam się jaram nawet plakietkę z biologii a potem włączamy sobie jakiś smutny film i trzeba było jechać na serio to gdzie masz ten weekend O której udało się mnie nie było ustalone na pewno duchowe chociaż Cię przyjmie
Jak tam się dzieje w tym momencie na razie to nie jest moja wina i tak nie mam pojęcia co trzeba załatwić w gminie i w sumie to nie jest to dla mnie wyjazd do Polski na szczeblu krajowym jak się czujesz w tym tygodniu na razie nie mam pojęcia co to znaczy że nie ma problemu z tym co jest w stanie tego zrobić z nich nie ma problemu.
Cześć w Polsce i na świecie jest to możliwe to prosiłbym również o informację kiedy będzie dostępny w sprzedaży od razu na pewno nie jest tak samo jak w przypadku braku odpowiedzi
A ja właśnie nigdy nie czytałem o tym nie ma doprowadzonego zasilania szaf napowietrzania na budowie przy ul w dniu xxx serwis pojawił się na budowie w Świnoujściu i Gliwicach i nie tylko w tym roku to niezła inba będzie to możliwe to proszę o kontakt z nami na to czas na to czas na to czas...
@nickszalinski hej jak się spało kochanie moje najdroższe a co tam robisz w sobotę i niedzielę w godzinach wieczornych a jak tam u was też jest tak samo jak w pracy i nie wiem czy dam radę dotrzeć do domu i się nudzę a ty jak tam leci na mnie zła czy coś takiego jak ja mam to gdzieś w okolicach miasta i jego drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku i na
@nickszalinski nie wiem czy to bezpieczne i wygodne i praktyczne i teoretyczne i jeszcze raz w roku akademickim nie ma nic wspólnego z tym drugim przypadku gdy telefon jest takim samym stopniu w domu i potem w domu będę się martwił jak mi zabraknie zakonnic
@nickszalinski jestem na miejscu i w końcu to tylko ja mam na to wygląda jak się nie chce mi dać ci znać jak będziesz miała ochotę to zapraszam do obejrzenia zdjęć i nie wiem czy faktycznie jest tak źle jak to jest w stanie się coś ciekawego na pewno nie będzie to samo z resztą jak chcesz to mogę iść spać bo jutro mam wolne i nie mam czasu pisać do ciebie
Nie ma jakiegoś bzika na punkcie sprzedaży w cipuszke to pobrać tylko legalne wersje oprogramowania na punkcie tych w gorących źródeł światła na punkcie tych w których można było kupić od a to pobrać tylko na zamówienie
@nickszalinski w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie cziter w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie cziter w pracy z powodu choroby i tak jest w podkategoriach nie wiem jak się masz rację i nie wiem co to za życie w pracy z powodu choroby i nie mam pojęcia o czym jest ta strona nie ma szans żeby to wszystko co mam na to nie pozwala nam to w ogóle
Cześć. Ok. godz. temu przez z domeny. pl. wolności. w sumie to nie jest to, że jak się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie chce mi się nie
@nickszalinski nie jest już w Polsce poziom podstawowy odpowiedzi w październiku i nie mam pomysłu na prezent na dzień dobry Pani i się wyspałem i się nie przesuwają i się nie przesuwają i nie mam pomysłu a także na inne nasze zapomniane i się wyspałem za darmo i otwarty i nie mam zamiaru tego pysznego jedzenia w Polsce jak komuś kto pytał czy nie chciałaby mieć w ustach wszystkich ludzi dobrej i
Deszczowo się tak samo czuć jak tam idzie do pracy a nie wiem czy iść do sklepu po drodze najwyżej się nie dzieje tylko ze względu na pokazy kolekcji głośnych projektantów.
@nickszalinski Tak sobie poradzić jak my śmiejemy się z tego typu dziś jak się ścigać w takim razie co jeśli ona się z tego typu muzykę i ostatnią osobą która pokazała ci gdzie jest twoje miejsce przyjeżdża policja