Wpis z mikrobloga

Dziwi mnie to, że wykop aż tak się podnieca drugim sezonem #strangerthings (serial jest faktycznie zrobiony rewelacyjnie i uwielbiam ten klimat), wrzucają po kilka wpisów dziennie, a jednocześnie tyle co był drugi sezon #glitch, drugi sezon #topofthelake i praktycznie zero wpisów. Wszystkie te seriale uważam za 9/10 i każdy jest genialny na swój sposób.

Czy naprawdę mirki oglądają tylko to co ma najlepszy marketing? Czy jest jakieś inne wytłumaczenie tego zjawiska?

btw. jeszcze mi został drugi sezon Dirk Gently's Holictic Detective Agency, który również obstawiam, że trzyma nadal wysoki poziom.

Tak czy inaczej, koniec #zalesie i po prostu dla wszystkich co obejrzeli już Stranger Things - bardzo polecam Glitch i Top of The Lake bo warto.

#seriale #niepopularnaopinia
  • 6
@weshu Bo ST jest tak zrobione, że podoba się prawie każdemu wychowawnemu latach 80/90. Rozrywka zarówno dla starszych i młodszych. Te seriale które wymieniles mają raczej wąskie grono odbiorców lubiących ambitne produkcje. Glitch nie widziałem, ale TOTL mnie np. zanudził na śmierć. A Dirk Gently jest mega.
@franaa: Z jednej strony racja, z drugiej nadal mi się wydaje, że większość po prostu podąża jak lemingi za tym o czym się dużo mówi bo tak najłatwiej.
@pkh: Jest i to już od jakiegoś czasu, zaczynam na dniach, niestety pierwszeństwo miał Glitch, a Top of The Lake po prostu mniej bardzo wciągnął w drugim sezonie.