Wpis z mikrobloga

@Diplo z tego co ja zauważyłem to nic nie ma wpływu na piorytetowość. Nic oprócz telefonów, bo u siebie nie mogłem zacząć pracować co ładnie opisałem, zero reakcji. Jak zadzwoniłem i odebrała jakaś baba nie z helpdesku to pół godziny później poświęcono mi te 5 minut. Mniej ploteczek kierwa, czytajcie czasem te zgłoszenia w ogóle.

#helpdeskhate
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: frazy kluczowe, które dodają jeden dzień roboczy za każde powtórzenie:

BO JA MUSZĘ
NATYCHMIAST/ZA 5 MINUT/JAK WRÓCĘ Z KAWY
WASZEGO KIEROWNIKA/DO PREZESA
  • Odpowiedz
@Diplo: ja bym zaraz po napisaniu ticketa zadzwonił do każdego z helpdesku (wliczając w to kierownika) i powiedział by się nim zajęli w pierwszej kolejności ( ͡° ͜ʖ ͡°). PILNE KUHWA BO MNIE SZEF ZA***IE.
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: A ja powiem tak:
Jak jest w firmie koleś, młody szczyl na niskim stanowisku, który ma kompleks małego c**a, który mi mówi, że "ja tu jestem po to, by wykonywać jego polecenia", zakłada tickety o totalne gówno na wczoraj to wszyscy wiedzą, że prioritety jego ticketa się zmienia na maksymalnie długi (5 business days), a rozwiązuje się go na 10 minut przed końcem terminu :)

A jak ktoś na
  • Odpowiedz
@RyzyKamil: dokładnie, część klientów ma moją komórkę/mail imienny i załatwiam im rzeczy od ręki bo z nimi współpracuje się świetnie i bez spin
  • Odpowiedz
@Diplo: Ja już nawet nie reaguje jeśli nie ma uprzednio ustawionego konkretnego priorytetu. Jeśli idzie standardowy czyli Minor to pięć asap/ matter od urgency/ treat with highest prioryty na mnie żadnego wrażenia nie robi. Nawet mi brewka nie tyknie jak wisi w kolejce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Diplo: Osoby z innych działów nie potrafią ogarnąć, że nie tylko oni istnieją w firmie i aktualnie wykonywane są prace przy innych ticketach. W międzyczasie usłyszysz "WRZUCAŁAM TICKET 2H TEMU I NIKT NIC NIE ZROBIŁ"...
Najlepsze jest to, kiedy ktoś dzwoni do ciebie z problemem i mówisz mu, aby wrzucił ticket, bo po to istnieje ten system, żeby z niego korzystać i zostawiać ślady po wykonaniej pracy... "ALE PO CO,
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: chcesz wiedziec jak to dokladnie dziala? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dziala w bardzo prosty sposob. Zalozenie zgloszenia w godzonach 10-13 plus telefon po 30 minutach i po telefonie masz sprawe załatwiona.
Pracuje na HD wiec cos o tym wiem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Psycho_man: No już zdążyłem się tego nauczyć XD

Generalnie trochę to jest irytujące, bo w tym przypadku gdzie pisałem czekałem sobie na spokojnie dwie godziny, bo nie było pośpiechu z tym rozpoczęciem pracy. Wykop sam się nie przejrzy.

Przy okazji mam taką teorię, że w HelpDesku powinny pracować same kobiety, na prawdę zajmowanie się takimi pierdołami wykańcza facetów psychicznie. Hmmm... No twój nick się tutaj zgadza xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Diplo PRIORITY 1 URGENT PASSWORD RESET

kiedy P1 u nas to gdy serwery się palą, a klienci zaraz będą robić pozwy xD

No i u nas są dwie linie pierwszego kontaktu HD zajmuje się infrastrukturą a my apkami wewnętrznymi, ofc co chwilę tickety, że ejjj internet nie działa. Po tym jak mówię że to nie my jesteśmy od tego i że możecie zadzwonić na inny wewnętrzny to zwykle odpowiedz że mam
  • Odpowiedz