Wpis z mikrobloga

Mirki, powoli zaczyna robić się dobra pora na obłowienie się w alty. Pomyślałem że podzielę się z Wami listą zakupów jakie zamierzam zrobić przed Segwitem. Postanowiłem schylić się nad projektami które zaliczyły najmocniejsze spadki i w moim mniemaniu nie są shitcoinami (może troszeczkę ^^). Obok skróconej nazwy coina zapisałem stosunek ryzyka do zysków (High/Mid/Low).
Przy okazji zakładam autorski tag #bongotrades żeby zainteresowani mogli sobie monitorować moje poczynania.

$PTOY: (MR/HP)
- wpadka twórców związana z apką która "teoretycznie" była już na wykończeniu
+ powoli rosnący volumen (kiedy to pisałem było 39 BTC, gdy wysyłam jest ponad 43)
+ nigdy nie miał lepszego dna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+ ciekawy target projektu (medycyna, służba zdrowia, szpitale)
+ tani

$CFI (HR/HP)
- niski volumen (11 BTC)
+ wygląda na solidny projekt z pomysłem
+ stosunkowo dużo zleceń kupna względem volumenu(16 BTC)
+ bardzo tani

$LUN: (HR/HP)
- niski volumen (14 BTC)
- mało zleceń kupna (8 BTC)
+ mocna linia wsparcia na ~88k satoshi co widać na wykresie z interwałem 1D

$QWARK: (HR/HP)
- bardzo niski volumen (12 BTC)
- mało zleceń kupna (7 BTC)
+ zaliczył już dno (wykres 1D)
+ tani

(nie lubię drogich coinów ale tu chyba zrobię wyjątek; muszę go tylko dłużej poobserwować)
$MTL: (MR/MP)
- drogi
+ z tego co obserwuje to posiada sporą grupe naganiaczy
+ wysoki volumen (770 BTC)
+ dużo zleceń kupna (61 BTC)

#kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brakuje tylko informacji jaką wartość technologiczną niosą te alty. Chociaż jedno zdanie o tym do czego są itp.


@m4cias: One są do zarabiania.
To jest nowe wcielenie HYIP - czyli zabawa polega na tym aby wejść w coina na początku krzywej rosnącej i w odpowiednim momencie wyjść.
  • Odpowiedz
@Quilo:
Haha, nie mam jeszcze takiej siły przebycia żeby mój wpis mógł jakoś znacznie wpłynąć na wahania danych walut ^^. Może z czasem się to zmieni ale teraz traktuję to czysto hobbystycznie.

@nick07:
Tyle ile mogę stracić. Kwestia indywidualna dla każdego kto zamierza się
  • Odpowiedz