Wpis z mikrobloga

@PafnucyMaj: Ogólnie widać strasznie niepokojący trend gadania dla gadania, żeby tylko zdążyć obsmarować kogoś gównem. Nie ma znaczenia czemu, po co i czy się należy.

Zobaczcie jak ludzie już się odnoszą do prawników i lekarzy. Niestety działa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Głupie społeczeństwo bezrefleksyjnie, zupełnie jak stado baranów idzie na rzeź z pieśnią chwalebną (PiS) na ustach.
@Andreth do wybuchu sprawy przed rokiem wcześniej z doniesień mediów nie odniosłem wrażenia że sprawa reprywatyzacji w Warszawie jest tak duża i sięga tak wysoko. Możliwe że wyborcza cisnela Hgw o to od początku ale że nie jestem czytelnikiem gw to mi to umknęło
@Kempes urzędnik z nadania PiS - takich ludzi było w Polsce pewnie 100k to ciężko obtaczać formacje za ich działania. Nawet za działania osób wysoko postawionych w partii czasami jest bez sensu obarczac organizację a co dopiero jakiś jeszcze kolejny rząd łudzi nad którymi kierownictwo partii nie ma kontroli
do wybuchu sprawy przed rokiem wcześniej z doniesień mediów nie odniosłem wrażenia że sprawa reprywatyzacji w Warszawie jest tak duża i sięga tak wysoko.


Tak to działa. Stołeczna naprawdę uczciwie o tym pisała, relacjonowała kolejne afery, ale sprawa wybuchła dopiero wtedy, gdy ktoś (w tym przypadku PiS) zobaczył w tym okazję do zbicia kapitału politycznego. Wtedy dopiero się media ogólnopolskie zainteresowały. Gdy coś nie jest wygodne dla PiS albo PO, bardzo ciężko