Wpis z mikrobloga

Żal mi Kevina Spacey. Jakiś typ nagle rzucił jakieś oskarżenie i już wszyscy to wzięli za pewnik. Wszędzie piszą, że amerykańskie media nie zostawiają na nim suchej nitki, a House of Cards wydaje oskarżenie, że jest im przykro i że koniec serialu. No #!$%@? XD A tymczasem - cholera wie ile w tym jest w ogóle prawdy, rzekome zdarzenie miało miejsce 30 lat temu (!), i dotyczyło położenia się (!) obok typka i podrywania go. Ale internet już wydał wyrok - Kevin Spacey jest na bank zwyrolem i maca dzieci - skoro jakiś anon tak napisał na Twiterze, to to musi być prawda.

Ok, nie wiadomo co tam się do końca się podziało, ale rozwala mnie to, że słowo jakiegokolwiek typa któremu się nie zgadza atecja, mogą zaważyć na całej reputacji drugiego człowieka. Niby słowo przeciwko słowu, ale jakoś z marszu zakłada się, że to ta rzekoma "ofiara" mówi prawdę.

#kevinspacey #film #afera #przemyslenia #zalesie
  • 50
  • Odpowiedz
@supernick takie sa media w dzisiejszych czasach i takie #!$%@? prawo w ameryce... ze jak sie szum robi wokol jednej gwiazdy to 500 osob sobie przypomina ze 50 lat temu jakis aktor zlapal ta osobe która wtedy miala 14 lat za tylek...
  • Odpowiedz
@mepps: do srania się przyznał.
Do niczego się nie przyznał. "Jeżeli rzeczywiście doszło do takiej sytuacji to z góry gorąco przepraszam" to nie to samo co "Tak, macałem go. Fajnego miał małego".

Nauczcie się #!$%@? czytać.
  • Odpowiedz
@supernick: poczytaj trochę w zagranicznych mediach i na Reddicie - to była tajemnica poliszynela, że Spacey poluje na heteroseksualnych kolesi, upija a potem próbuje im robić laskę - bo przecież żaden hetero koleś nie zrobi awantury w mediach że zaatakował go gej.

Wydaje mi się, że brak nam wiedzy insajderskiej - jeśli Netflix decyduje się odwołać (!!!) sezon jednego ze sztandardowych seriali serwisu to znaczy, że producenci wiedzą więcej od
  • Odpowiedz
Jak dla Ciebie to ze ktos gral w serialu usprawiedliwia pedofilie, to to tylko świadczy o Tobie.


@AdekJadek: Imho, to czy ktos gra w serialu oraz to czy jest pedofilem to dwie oddzielne sprawy. Jezeli jest pedofilem to ukara go sad, a do czasu ewentualnego zamkniecia za kratkami moze byc swietnym aktorem.
  • Odpowiedz
bo przecież żaden hetero koleś nie zrobi awantury w mediach że zaatakował go gej.


@szatniarka: dlaczego niby?
jakby mnie gej zaatakował to nie miałbym problemu drzeć się na cała ulice że ze zbokiem się #!$%@?.
  • Odpowiedz
@supernick: też mi go trochę żal, ale jestem w stanie to uwierzyć:
-Po oskarżeniach nagle robi "coming out"
-Odnośnie samej sprawy nie zaprzecza stanowczo (co przecież byłoby normalne, przy takich poważnych oskarżeniach), ale mówi że nie pamięta tego, a jak tak było to bardzo przeprasza o.O
-Jego brat zaczyna wyciągać jakieś traumatyczne historie, w których brał udział - rozumiem, że nadawałby na brata bo się nie lubią, ale to sranie
  • Odpowiedz