Wpis z mikrobloga

Nawet lewacy z 161 Crew potwierdzają że Archer to mitoman i nawet linkują treść artukułu o Archerze z xportalu xD


Cytat z 161 Crew:

Ze swojej strony skontaktowaliśmy się też z Jabs. Jabs jest młodą Kanadyjką, która w Syrii walczyła dwukrotnie. Pierwszy raz zakończyła służbę w YPG, kiedy została ranna w wyniku ataku zamachowca-samobójcy na ich pozycje i udała się do Kanady na rekonwalescencję. Po powrocie do Rożawy służy w YPG jako medyk bojowy i jest szanowaną bojowniczką.


Oto treść rozmowy:

„Czy możesz skomentować fakt, że Archer twierdzi jakoby był dowódcą oddziału byłych członków sił specjalnych, który przybył do Rojavy aby pomóc SDF, ale nie jest pod dowództwem SDF i jest używany jako specjalna jednostka „do rozwiązywania problemów, których SDF nie potrafi rozwiązać”. Twierdzi , że dowodzi grupą byłych komandosów z Polski, że wzięli udział w walkach o Tabkę, Rakkę i wielu innych operacjach i są wysyłani na najgorętsze odcinki frontu. (…)Więc czy kojarzysz gościa? (wydaje mi się, że to on na małym rowerku na zdjęciu z Tobą przed czołgiem).

Kłamie na ten temat. Był w moim oddziale i nie widział wiele walk.

Później kanadyjska ochotniczka dodaje jeszcze „Uważajcie na niego”. Po poinformowaniu jej, że Archer sprzedaje naszywki, które mają rzekomo pokryć koszty medyczne dla członków jego oddziału albo ostatecznie wysłane na wsparcie „szpitala YPJ” Jabs odpowiada:

„To wszystko kłamstwo. Byłam w jego jednostce i ranni tutaj nie potrzebują pieniędzy z zewnątrz, bo mają tutaj wszystko czego im potrzeba”.


xD

Link:http://161crew.bzzz.net/poland-strong-czyli-mitoman-archer-pokonal-isis/

P.S: Poprostu Archer jest/był w YPG a tą bajkę o Gniewie Eufratu sobie wymyślił bo zauważył że w Polsce jest podatny grunt na to (chyba jakiś redaktor 161 Crew śledzi #syria bo to samo pisałem parę tygodni temu na tagu)

#syria #archer #archerpl
  • 14
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917 nazwanie oddziału tak, jak operacji, to śietny sposób na problem w komunikacji, ale Archer go rozwiązał - bo oddział nie istnieje. Za to pewnie część idiotów w Polsce ilekroć słyszy, że Kurdowie w ramach Gniewu Eufratu zdobyli jakieś miasto, to myśli o Arczim i jego naszywkach mocy.

Szkoda, że nikt jej się nie spytał o Mistyczny Tablet Epickiej Potęgi, bo to mój ulubiony Arczerowy gadżet.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@RuskiAgent1917: Akurat w Polsce najlepiej zarabiać na tych głąbach nacjonalistach którzy masturbują się do każdego wspomnienia o Polsce za granicą xD Teraz każdy sebek może SPONSOROWAĆ POLSKĄ ARMIE WALCZĄCĄ Z CIAPAKAMI xD

Karczer niby debil ale biznes robi dobry czyli jednak nie debil xD

  • Odpowiedz
@Pantokrator: jeśli założymy że ok Gniewu nie ma a Artur nie był dowódcą - ok - to albo był w oddziale Kurdów którzy dostali to od Amerykanów albo faktycznie kiedyś mógł być komandosem W Iraku. I tu jest mamy problem bo o tablecie mówił już wiosną, ciężko było zdjęcia takiego sprzętu znaleźć w necie wtedy - dopiero dość niedawno się szerzej pojawiają informacje ze Kudowie dostają taki sprzęt. A jak nie
  • Odpowiedz
@Tosca303:

Siejesz dezinformacje i przy okazji sam się zaorałeś xD

 I tu jest mamy problem bo o tablecie mówił już wiosną, ciężko było zdjęcia takiego sprzętu znaleźć w necie wtedy - dopiero dość niedawno się szerzej pojawiają informacje ze Kudowie dostają taki sprzęt. [...] Problemem jest to skąd Artur miał taką wiedzę miesiące temu.


No nie, sam wrzuciłeś artukuł na którym żołnierz SDFu wzywa wsparcie z tabletu. Zdjęcie jest z listopada
R.....7 - @Tosca303: 

Siejesz dezinformacje i przy okazji sam się zaorałeś xD

  ...

źródło: comment_ubkRsBQ9Mv2NTYxWO89e5xOii25gOdOx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RuskiAgent1917: to spoko, jeśli było o tym wiadomo wcześniej - nie śledzę tego. Tak czy siak pamiętam że było tutaj mocne zdziwienie o co z tabletem chodzi - chyba że wiedziałeś wcześniej to spoko, mogłeś mówić i wklejac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tosca303: Nie wiedziałem, zobaczyłem to teraz jak wrzuciłeś ten sam link wyżej. I zdziwiło mnie to że piszesz o tym że te tablety to "ostatni krzyk mody" u kurdów a w artykule masz foto z listopada 2015. Coś tu mi nie pasowało bo chyba nie czytałeś daty pod twittem i na szybko wrzuciłeś ten link tutaj.
  • Odpowiedz