Wpis z mikrobloga

Hej, turystyczne, górskie i beskidzkie Mirki, w Beskidzie Żywieckim kradną buty ( ͡° ʖ̯ ͡°) w wakacje zginęły dwie pary w naszej Chacie na Zagroniu, w ostatni weekend znów mamy doniesienie, że w sąsiednich schroniskach kradno ( ͡° ʖ̯ ͡°) jednym słowem, pilnujcie swoich butów, zabierające je ze sobą do pokoi, bo boso głupio wracać do domu... Wołam @Permanent-Travel, niechże i on napisze może słowo w temacie... #kradno #beskidy #beskidzywiecki #gory #turystyka
  • 12
@skpb_katowice: Ehh... co tu dużo pisać... chamstwo się szerzy! Nie potrafię zrozumieć jak można skazać kogoś na powrót z gór bez butów! Nie wiem jak można być taką hieną (hien nie obrażając). Wątpię żeby robili to turyści. Ci bowiem wiedzą jak ważne są buty na szlaku. Być może znajdzie się wśród nich czasem czarna owca, która pokusi się na tak niecny czyn, jednak wydaje mi się, że na skalę "przemysłową" mogą
P.....l - @skpb_katowice: Ehh... co tu dużo pisać... chamstwo się szerzy! Nie potrafi...

źródło: comment_r7ccoiylgkC6N2ss1vh4NfUxpf3g2WQT.jpg

Pobierz
@skpb_katowice: No niestety, problem znany od lat, w ostatnich latach się strasznie pogłębił.. Wśród samych moich znajomych "zniknęło" 5 par butów, a znam jeszcze kilka innych przypadków. Wszyscy wiedzą, że to miejscowi, ale trudno cokolwiek z tym zrobić..
@skpb_katowice: Jakoś nigdy nie zginęły "tanie" buty. Same droższe marki. Niestety, nastały czasy, że nie da się zostawić butów w przedsionku/werandzie ( ͡° ʖ̯ ͡°) A wiem jaki się syf zrobi jak wszyscy zaczną buty chować do środka.. No ale dobro turysty na pierwszy miejscu.