Wpis z mikrobloga

Kevin Spacey oskarżony o próbę gwałtu na 14-latku, ale oświadczył że jest gejem i to ta druga informacja jest newsem dnia. Idealna przykrywka dla swoich czynów. Myślicie że spotka go powszechnie potępienie, czy też raczej salwa oklasków za odwagę z ujawnieniem swojej orientacji? W Hollywood istnieje prężna siatka pedofilów, ale co tam, ważne że homoś.
#oswiadczenie #film #kino #polityka
  • 25
@MarianGandhi: 14 latek to nie pedofilia, jest mowa o osobie, która weszła już w późniejszy etap dojrzewania. I pomyśl teraz z drugiej strony - co innego miał odpowiedzieć? Że „przepraszam, że mogłem próbować dotknąć tego nastolatka, a tak po za tym to jestem hetero”? Chyba lepiej, że się przyznał.
@MarianGandhi: jak widać zadziałało. Takiego @artpop: #!$%@?ło do reszty i twierdzi, że "14 latek to nie pedofilia". Wystarczy, że się przyznasz, że lubisz #!$%@? i od razu jesteś wybielony w próby gwałtu na dziecku. Muszę to wypróbować, ale nie jestem pedofilem, okradnę jakiś bank po czym w sądzie powiem, że jestem gejem i będę wolny. Normalnie jak wpisane aezakmi w san andreas.
Obrażasz tym ofiary prawdziwych pedofilii nazywając go pedofilem.


@artpop: jak na razie obrażasz samego siebie wypisując takie głupoty. Bronisz go tylko dlatego, że przyznał się do bycia gejem? Patrząc na twoje komentarze tak to własnie wygląda.

nastolatkiem mającym wykształcone narządy płciowe.


14 lat, człowieku 14 lat to jest jeszcze dziecko, a nie nastolatek do macania..
@artpop: nie każdy 14 latek musi mieć już wykształcone do końca cechy płciowe to raz, dwa to że próbujesz usprawiedliwiać próbe gwałtu na jeszcze niedojrzałej osobie jest obrzydliwe i obrażasz w ten sposób cały ruch LGBT
@stjimmy: @ZmutowanaFrytkownica: Nie, 14 latek to nie jest juz małe dziecko, a nastolatek. DSM-5 jasno stwierdza pedofilię na wiek 13 lat lub nizszy. „The DSM-5's diagnostic criteria for pedophilia specifies it as a disorder of sexual interest in prepubescent children generally age 13 years or younger.”
Nie, 14 latek to nie jest juz małe dziecko, a nastolatek.


@artpop: nie obchodzi mnie jakieś dsm69, obchodzi mnie to, że czternastolatek wciąż jest dzieckiem, rodzice są za niego odpowiedzialni i nie mysli do końca jak dorosły człowiek. W wieku 14. lat też już współżyłeś z facetami? Nie błaźnij się już. To, że powiedział, że jest gejem nie wybiela go z tego co zrobił.
@stjimmy: Bzdura, według ICD-10:

Clinical Information
A disorder characterized by recurrent sexual urges, fantasies, or behaviors involving sexual activity with a prepubescent child or children.
A sexual disorder occurring in a person 16 years or older and that is recurrent with intense sexually arousing fantasies, sexual urges, or behaviors involving sexual activity with a prepubescent child (generally age 13 or younger).
14 letnia osoba nie jest małym dzieckiem, a nastolatkiem mającym wykształcone narządy płciowe.


@artpop: Dojrzałość płciowa nie jest tożsama dojrzałości społecznej. Swoją drogą trudno mówić o pełnym wykształceniu narządów płciowych u 14-latka, skoro ich rozwój trwa jeszcze kilka lat. Sama możliwość zapłodnienia to za mało.
@stjimmy: Po prostu używanie stwierdzenia pedofilia w tym wypadku jest dość obrzydliwe, kiedy mowa o dzieciach, które naprawdę były ofiarami pedofili i molestowania. I nie oskarża on go o próbę gwałtu. Po tym jak Rapp powiedział nie i odszedł od niego, pożegnali siebie. „And he was like, 'Are you sure you wanna go?' I said, 'Yes, good night,' and then I did leave."