Wpis z mikrobloga

Zamawiał ktoś w ciągu ostatnich 2 tygodni Note2 przez priority line i ruszył mu chociaż tracking z Southall ? Ja już 12 dzień czekam i dalej cisza, niby czas dojścia to 25 dni, ale chciałbym wiedzieć jak wyglada sytuacja u innych.
#gearbest
  • 18
  • Odpowiedz
@F0rT3hW1n: To bądź spokojny, bo ludziom ktorzy zamwoili do 5 paździzernika wyszło z UK dopiero 25 października. W twoim przypadku powinno być lepiej, bo już prawdopodobnie jesteś z serii lepszych paczek, lecz trudno określic czy się to już umiarkowało. Nigdy nic nie wiadomo. A 2 tygodnie to jeszcze sporo czasu zostało ci na czekanie, więc no stress. A dzisiaj do mnie mi note 2 wlatuje po 36 dniach oczekwiania na niego
  • Odpowiedz
@magawek: nie, to jest mi note 2, zamówiony 22 września, wysłany teoretycznie 5 października, nie sapie jeszcze do nich, bo za wcześnie, tylko uświadamiam że tam nie ma żadnych zasad odnośnie czasu wejścia i wyjścia......
  • Odpowiedz
@maruu: hmm myslalem ze wtedy to juz serio wszystkim poszlo, przynajmniej z tego co dyskutowalismy. Przykro w takim razie. Ale jeden mireczek czekal od 19 wrzesnia ( wtedy mu wyslali) i w ramach rekompensaty dostal smartwacha i 30 dolcow. Probuj im dupe zawracac.
  • Odpowiedz