Wpis z mikrobloga

Szukam TV do 1,2k wymagania - kupić dobry sprzęt, niestety w tematyce telewizorów się zbytnio nie znam... Mam propozycje, kolega sprzedaje Ue37d6000tw samsunga za ~800 PLN i nie wiem czy opłaca się wziąć taką używkę czy może jednak nowy. (37" za 800zł nie kupie na pewno ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) Dla rozszerzenia niefunkcjonalność można dokupić TVboxa. Ktoś coś może doradzić?
#zakupy #wykopradzi #pomocymikroby #tv #tvbox #telewizory
  • 5
TV do 1,2k wymagania - kupić dobry sprzęt


@saxery: a czego najbardziej wymagasz od tv do czego będziesz go używać ?

sprawdz kolegi tv czy nie ma zadnych bad pixeli. Bo jak widze to ten model jest z 2011 to juz pare ładnych latek ma. Cena fajna tylko osobiscie dla mnie za mały. Dokupisz tv boxa i spoko bo ten stary smart tv jest dosyc kiepski
@saxery: kupowanie 6 letniego tv przy średniej długości życia na poziomie 3,5-4lata to trochę jak granie w Lotto. Do tego zużycie matrycy i spadek jasności ekranu tez już powinien być zauważalny
@johnmorra: zapewne jakieś bad sectory będą niestety... Tyle lat jednak zrobi różnice. Do czego bd używać: #rozowypasek chce sobie tv oglądać, może netflix, czasem film z laptopa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Quattron: masz rację, w moim wysluzonym monitorze jest ciemno jak w dupie u... ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
@Szyn44: ja osobiście wziąłbym jakiegoś blaupunkta na gwarancji. Do Manty akurat nie mam przekonania bo zawsze na półce bardzo obrazem odstaje od reszty. Blaupunkty, TCL Sharpa da się naprawdę przyzwoicie ustawić jak za takie pieniądze. Ale konkretnego modelu nie polecę i najlepiej zobacz gdzieś coś na żywo