Wpis z mikrobloga

Mirki, ostał mi się jeden kod uprawniający od odbioru czołgu STRV 81 Primo Victoria, sygnowany logiem Sabaton, a głosów załodze użyczyli sami członkowie zespołu. Czołg w dniu premiery wart był ok. 150 zł. Szczegóły tutaj:

http://wiki.wargaming.net/en/Tank:S23_Strv_81_sabaton
https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/wg-sabaton/

Chciałbym komuś oddać ten kod, jednak z zaznaczeniem, że może być on już nieaktywny. Nie dlatego, że mógł zostać już wykorzystany, a dlatego, że minął termin ważności, sam nie wiem czy takowy był lub kiedy minął. Kod zawieruszył się i przez przypadek został znaleziony. Dlatego proszę szczęśliwca o nie robienie pretensji, jeśli faktycznie już nie działa. :)

Akcję kieruję do osób, które grają w World of Tanks i na pewno będzie to dla nich przydatne, na pewno będę na to zwracał uwagę. Dlatego zostawiamy + i w komentarzu umieszczamy jakiś dowód, że jesteście aktywnymi graczami (może być screen z gry, Waszego konta, garażu, itp.), trochę od siebie kilka słów. Każda forma oszustwa dyskwalifikuje.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorę kogoś ok godz. 20:00 i na PW prześlę szczegóły.

#wot #worldoftanks #rozdajo #sabaton #metal #powermetal #heavymetal #czolgi
metalnewspl - Mirki, ostał mi się jeden kod uprawniający od odbioru czołgu STRV 81 Pr...

źródło: comment_Mm1mhGnZayzKe1jIfwmc7zxhv1cYMYcM.jpg

Pobierz
  • 84
@metalnewspl: Widzę ja tutaj jeden z najstarszych stażem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grałem w czasach, o których najstarsi górale nie pamiętają.
Przydałaby się dobra premka do bicia kredytów. Zbieram na pierwszy dziesiąty tier na moim koncie - T110E4. Tak, tak, grałem wieloma liniami, ale nigdy nie mogę się dobić do końca. Zawsze brakuje mi motywacji i jest za drogo.
XsomX - @metalnewspl: Widzę ja tutaj jeden z najstarszych stażem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Grałem ...

źródło: comment_gYdkQ1IqxodZHraLACh2TCav8sIPHb5t.jpg

Pobierz
@metalnewspl: Jako, że nie mam aktualnie dostępu do komputera to wyślę tylko screen statystyk z mojego ulubionego czołgu z wotlife. Co mogę powiedzieć, gram od 2012, pamiętam jeszcze pzIV ze schmalturmem na V tierze w drzewku i czasy kiedy IS-4 był na IX tierze. Wybrałem niemiecką linię bo wiadomo tygrys najlepszy, rzeczywistość jak zwykle okazała się smutna i szara. Do PzIV mam szczególny sentyment bo na tym pojeździe miałem pierwszego specjalistę
MichaelAngeloo - @metalnewspl: Jako, że nie mam aktualnie dostępu do komputera to wyś...

źródło: comment_QQALCFoY3FtHxJwFUe0CfBB29eLqXCA1.jpg

Pobierz
@metalnewspl czołgi to gram często, ostatnio dorobiłem się T10 i mimo że E5 stoi w garażu to nie mam jak nią grać bo mam mało hajsow a muszę ją wyposażyć w wente i wszystko :/
Nick podobny jak tu, można rzec jestem zielonką z 1366wn8 xD