Wpis z mikrobloga

@Duzy_Dziki_Zwierz: nie mam nic przeciwko kuciu dupy, spoko jak robisz to dla siebie czy wychodzisz na scena jak sie jest swiadomym tego co sie robi i wychodzi super to git go ahead, nie lubie tylko mamrania przed oczami ze da sie zrobic naturalnie jak ewidentnie nie da narazie sprawdzam cut narutalnie ale jak nie wyjdze do marca/czerwca i wszystkie protokoly polegną to sie #!$%@? troszke ;) .
  • Odpowiedz
@ChoNoTu: trenuje juz trocho ale w temacie sterydow nie jestem obeznany wogole

jest tu ktos kumaty kto powie czy istnieja takie specyfiki ktore sa w miare bezpieczne, nie kurcza sie po nich jajca i nie ma spadkow po odstawieniu? cos innego niz kreatyna i bialko XDD
  • Odpowiedz
Na czym oni jadą? Widuje czasami ich na silce i Owca jest duży, filmiki tego nie oddają.


@Mr_kolek: Nikt ci konkretnie nie powie na czym jechali czy jadą, tylko oni to wiedzą, dostępnych środków jest całe multum SAA/Sarmy/PH itd. Musisz mi uwierzyć na słowo że naturalni oni nie są i nigdy nie byli, nabierając wystarczająco doświadczenia zrozumiesz dlaczego :)
Do tego jak odwiedzisz wystarczającą ilość siłowni, czy np sekcji sztuk walki, zrozumiesz że doping na poziomie absolutnie amatorskim jest wszędzie, właściwie prawie każda osoba która regularnie ćwiczy przez lata była lub jest na jakimś dopingu, a co dopiero gdy dane osoby zajmują się czymś bardziej zawodowo.

BTW szmexy prowadzil mnie przez jakis
  • Odpowiedz
Musisz mi uwierzyć na słowo że naturalni oni nie są i nigdy nie byli, nabierając wystarczająco doświadczenia zrozumiesz dlaczego :)


@IntruderXXL: Szanuję Cię za aktywność na tagu, ale zaś inna osoba, która też szanuję o braku naturalności WK wypowiadala się dosc sceptycznie. Argumentem było przyjrzenie się z bliska ich podobno niezbyt imponującym rozmiarom.
Nie chcę być zrozumiany, jako ten co stoi za ich naturalnością, bo zdanie mam przeciwne. Chciałem tylko
  • Odpowiedz
@wojciech-ogien: Niestety dokładnie tego nie pamiętam wiem że było zbyt wiele izolacji, brak skupienia na podstawowych wielostawowych ćwiczeniach, brak mądrze ustalonej progresji. Ćwicząc naturalnie podstawą jest budowa siły, a na redukcji jak największe jej zatrzymanie. A nie izolacje w myśl starego mitu "na rzeźbe"
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:

Niestety jest ciężko też rozwiewać wiele ich mitów; szczególnie dla tego, ze dla laików są oni autorytetami i czasem ciężko komuś wbić do głowy, ze walenie laysów jako węglę, 100 % białka z twarogu/odżywki a tłuszcz w 100 % masła orzechowego to nie jest najlepszy pomysł.
  • Odpowiedz
Argumentem było przyjrzenie się z bliska ich podobno niezbyt imponującym rozmiarom.


@pokey: Rozmiary są tylko jedną z rzeczy wskazujących na doping (popatrz na kolarzy np). Tu chodzi o to że naturalnie nie da się osiągnąć takiego stopnia nabicia i wysuszenia, kształtów i to wszystko w krótkim okresie czasu. Jeżeli ćwiczysz na siłowni i masz jakiś kumpli którzy np wchodzą na koks to poobserwuj ich, jak nagle ich mięśnie spuchną, uwidocznią
  • Odpowiedz