Wpis z mikrobloga

@csmrex: @ChoNoTu:
Ten Saker jest najlepszy, koleś który miał #!$%@? prawie wszystko co się dało i wcale nie targał dużych ciężarów teraz zgrywa specjalistę od kontuzji i jak ich uniknąć. Przepraszam ale złodzieja który wpadł 10razy na 10 prób kradzieży nie pyta się o rady jak kraść.

Ale tak to się kończy głupota + wagon koksu w młodym wieku...

Często pomijany fakt, ale kontuzje są pewnym wyznacznikiem wiedzy treningowej, dobry
@ChoNoTu: #!$%@? niech zrobia na szybko film i powiedza wprost " HEJ DZIECIAKI" to jest koniec naturalnosci macie po 39-42cm w lapie i dowidzenia, teraz mozemy krecić sie jak karuzela na #!$%@? nic z tego nie wyjdzie, chyba ze zalejemy sie jak prosiaki wtedy sila i masa bedzie wieksza zetniemy do kosci ponownie minie jakies 3-4 lata i bum +1+2cm w lapie i innych obwodach siedzi, ale to stracili by cala
@wojciech-ogien:

Nie chcę aż totalnie negatywnie ich rozpatrywać, bo dzięki nim scena i branża się rozwija, z pewnością wszystko co robią nie jest złe i ma jakieś plusy; jednakże martwi mnie kilka aspektów.

Bardzo często dają dziwne teorie. Największym przykładem tutaj jest ostatni film Sakera, w którym stwierdza, ze rekomp jest możliwy nawet u osób zaawansowanych. Gdzie to było wiadomo OD LAT. A oni twardo stali przy tym, że albo świniomasa
@blehbleh: 42 w lapie mialem w wieku 19 lat, teraz mam 33 i mam 41,5 cm. Max siedzialo u mnie 44,5 albo cos kolo 45 na swinio masie. Jak ktos jest w stanie zrobic naturalnie 43-44 na zyle to jest kosmos, ale samo dobicie do 39-42 na zyle to 3-5 lat przy dobrych wiatrach pozniej +10 lat zeby dobic o te 10-15% wiecej. Wiec teraz wszyscy z tej ekipy musza doszukiwać
@ChoNoTu: komentarz z YT:

Ale spadki - masakra. W porównaniu z filmem https://www.youtube.com/watch?v=iLTI4kRkGyQ to jest przepaść. To tylko moje podejrzenia (jak ktoś chce to niech to sobie nazwie spiskową teorią) - podejrzewam, że Owca nie chce już być na dopingu. Świetnie wie, że masy bez koksu nie utrzyma, więc postanowił walnąć ściemę, że on teraz tylko kalistenika, street workout (tak będzie tłumaczył te spadki ;) Bardzo dziwne Owca, że Twoja masa
@Mr_kolek: Kvrwa jasiu, dla mojej matki naprawde wysoki wzrost to jest 180, a dla mnie 210. NIe ma cudownego ćwizenia na "objętość" ... tyrasz łapy co 2-3 dni trzymasz mieske dodatni bilans kaloryczny/kalorie/ makro i rosniesz. Dla mnie osobiscie sprawdzaja sie 4 cwiczenia jedne w zakresie 5-7 dwa pozostala w zakresie 10-12 przykladowo biceps 11 serii czasem 8 jak odpuszczam nr 4:

1) Uginanie na sztandze lamanej 45kg 6-8, 6-8
2)