Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi co Was tak bardzo boli w tym czy ktoś zrobi sobie tatuaż czy wbije kilka kolczyków do twarzy?
Kto Wam ustala normy? Czasy komuny już dawno minęły a tu nadal zamiast być tym kim się chce trzeba ostrożnie wyrażać siebie, żeby przypadkiem nie pękła komuś dupa.
Wbijcie sobie w te mentalnie #!$%@? umysły, że jak coś nie stoi na Waszej drodze to nie musicie z tym walczyć.
#polska #wykop #tatuazboners #piercing #buldupy
B.....1 - Wytłumaczcie mi co Was tak bardzo boli w tym czy ktoś zrobi sobie tatuaż cz...

źródło: comment_A31kjNDX6rNnmCq5531AIKug959b3DpD.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bociek01: Mnie tam nie boli, tylko potem przy ewentualnym aplikowaniu o pracę niech odrzuceni z powodu rozdwojonego jęzora czy jakiejś plamy na czole nie płaczą i próbują grać kartą dyskryminacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@TX1683
@Bociek01 Na wykopie są podwójne standardy, napisz np coś o modzie męskiej, że ktoś pedalsko się ubrał, to wtedy Cię zjadą z góry na dół i wstawią zdjęcie z gościem w jeansach i białym t-shircie xD wtedy już nie możesz mieć swojego zdania ( )
  • Odpowiedz
@Bociek01: No bo to jest #!$%@? sobie ciała - nie przyklejasz naklejek w rodzaju "super laska" na Mercedesa.

Poza tym często to bardzo wiele mówi o właścicielu tatuażu. Jak masz wytatuowany jakiś łapacz snów na przedramieniu, albo jakieś inne gówno, to możesz sobie równie dobrze na czole napisać "jestem debilem, który chce robić za inteligenta".
  • Odpowiedz
@Bociek01: Mnie to osobiście nic nie obchodzi. Możesz sobie wytatuować JP na czole.

Niemniej mam prawo do oceny. I moja ocena tego "zjawiska" jest jak najbardziej negatywna. I to nie tylko moja ocena, więc licz się z tym, że ludzie będą Cię mieli za idiotę, albo degenerata.
  • Odpowiedz
@Bociek01: Obrażanie to też sposób na wyrażenie swojej opinii. Mało elegancki, bo mało. Ale w świecie w którym, knebluje się ludziom usta za mówienie prawdy. To nasze polskie bluzganie chyba nawet jest wyrazem wolności słowa.
  • Odpowiedz