Wpis z mikrobloga

Wytłumaczcie mi co Was tak bardzo boli w tym czy ktoś zrobi sobie tatuaż czy wbije kilka kolczyków do twarzy?
Kto Wam ustala normy? Czasy komuny już dawno minęły a tu nadal zamiast być tym kim się chce trzeba ostrożnie wyrażać siebie, żeby przypadkiem nie pękła komuś dupa.
Wbijcie sobie w te mentalnie #!$%@? umysły, że jak coś nie stoi na Waszej drodze to nie musicie z tym walczyć.
#polska #wykop #tatuazboners #piercing #buldupy
B.....1 - Wytłumaczcie mi co Was tak bardzo boli w tym czy ktoś zrobi sobie tatuaż cz...

źródło: comment_A31kjNDX6rNnmCq5531AIKug959b3DpD.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bociek01: skoro coś mi się może podobać, to równie dobrze może mi się nie podobać. O obydwu tych rzeczach mam prawo pisać i żadna z nich nie jest #!$%@? się. Spuść swoją logikę w kiblu
  • Odpowiedz
@Bociek01 co ty tak zbóldupiłeś? cięcie sobie ryja dla wyglądu nie jest niczym normalnym. dla mnie tatuaże na pół ciała, a nawet te które są zakryte są dziwne i niezrozumiałe. z jednej strony dlatego, że tego właśnie nie rozumiem, a z drugiej, że z powodu stanu zdrowia nie mogę mieć nawet kolczyka (na szczęście XD)
  • Odpowiedz
@Bociek01: jak ktoś chce wyglądać unikalnie to myślę że powinien zdawać sobie sprawę z tego że będzie wzbudzać zainteresowanie dobre, albo złe. Komentowanie to normalna sprawa
  • Odpowiedz
@Bociek01:

a dla kogoś kto to robi Twoje zdanie nie ma znaczenia.

Najczęściej ludzie publikujący swoje zdjęcie z tatuażem lub piercingiem w mediach społecznościowych proszą o opinie.
(przykład: obrazek powyżej)
  • Odpowiedz
@TX1683: nie w tym rzecz. Czujesz różnicę pomiędzy "nie podoba mi się" lub "ja bym sobie czegoś takiego nie zrobił" a "brak ojca bądź słaby kontakt" lub "choroba psychiczna" i "#!$%@? mózgowe"?
  • Odpowiedz
  • 2
@Bociek01 Jeśli ktoś robi z sobą coś, co będzie się rzucało w oczy to musi się liczyć z tym, że inni będą wyrażali swoją opinię ma ten temat. Nie ma sobie co wmawiać, że tatuaże i kolczyki w widocznym miejscu nie służą zwróceniu na siebie uwagi otoczenia. Nie wszystkim musi się to podobać i mają takie samo prawo do wyrażania swojego zdania jak inni do zdobienia/szpecenia sobie ciała. Tak było i
  • Odpowiedz