Wpis z mikrobloga

Będąc na #emigracja w #uk kupowałem aloes w płynie dokładnie ten i po 3 tyg. łuszczyca sama zaczęła schodzić lepiej niż po marihuanie. Koszt duży i jeśli nie chcecie tyle wydawać, podobne efekty miałem po przepisaniu leków po pobycie w szpitalu w Polsce. Byłem w szpitalu 3. razy i szczerze polecam. Szczególnie Poznań Przybyszewskiego. Personel (od pielęgniarek przez rezydentki po profesorów) na bardzo wysokim poziomie. Już sam fakt, że zbyłem się łuski zdecydowanie podnosi komfort życia. #luszczyca
  • 9
@GG99: Ja osobiście korzystam z medidermu, kupuję opakowanie 1kg, efekty podobne do aloesu. Bonusowo dobrze po prysznicu się jeszcze oliwką dla dzieci posmarować. Generalnie chodzi o to żeby skóra była dobrze natłuszczona i nawilżona, wtedy łuska schodzi. Leżąc w szpitalu, miałem 80% ciała pokrytego tym ścierwem, najlepiej wspominam szpitalna maść na bazie siarki, schodziła łuska i dodatkowo wyszedłem z genialną opalenizną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@w_CZOPKU_urodzony ja już i kąpiele siarkowe i maść na bazie siarki - zero efektów :(

@GG99 coś o Cieszynie może słyszałeś? Mnie chcieli tam wysłać, ale ja nie widzę sensu jak na mnie i tak nic, a boję się, że sterydami nafaszerują, po których tylko gorzej :(
@Dzyszla: Co prawda w 100% czysty nie jestem bo cały czas wyskakują mi nowe ogniska ale ogranicza się to do kilku plamek na całym ciele. Może coś innego sprawia, że nic nie może ci pomóc? Alkohol i substancje odwadniające organizm, duży stres, inne choroby trawiące organizm sprawiają, że pojawiają się wzmożone wysypy łuski. Jest jeszcze możliwość leczenia biologicznego i zapisania się jako królik doświadczalny do testów nowych preparatów biologicznych. Osobiście byłem
@Dzyszla: Biologiczne masz za free jak zgodzisz się w szpitalu na testy preparatów nowej generacji ale musisz mieć większość ciała w łusce. Ja miałem taką możliwość ale zrezygnowałem bo na moje szczęście na oddziale był jeszcze jeden koleś który dostał kurację, tak mu się poprawiło, że o kulach musiał chodzić.