Wpis z mikrobloga

Mam brata, który chodzi do przedszkola. Ale inba się tam wczoraj odwaliła XD Przedszkolanki chciały zorganizować przyjęcie z okazji #halloween. Powiedziały o tym tylko trzem madkom (grupa liczy prawie 20 dzieciaków). Moja matka zauważyła, że brat rysuje jakąś maskę i ma strój (nie wiem dokładnie czego, chyba jakiejś mumii). Od razu zadzwoniła do innego ojca, który też nic o tym nie wie, następnie do kilku innych rodziców i też nic nie wiadomo. No to wszyscy rodzice się zebrali i pojechali do tego przedszkola. Na miejscu nauczycielki i te trzy madki całe przedszkole stroją w jakieś czaszki i inne rzeczy XDD Moja matka w pyta o co chodzi. Tamte odpowiadają, że robią imprezę z okazji halloween. Pada pytanie, dlaczego żaden z rodziców nie został zapytany o zgodę. Na to one, że większość na to by się nie zgodziła XDDDDDD Jeden ojciec powiedział, że żadnej imprezy nie będzie i jeszcze raz się coś takiego powtórzy to zgłosi to do kuratorium. Na to madki w krzyk, że od 7 godzin stroją salę, wszystkim dzieciom wypożyczyły kostiumy i wynajęły jakiegoś gościa co ma robić zdjęcia i film XD Ten ojciec powiedział, że ma to w dupie i zaczął #!$%@?ć cały wystrój, a gdy wychodził to zasadził kopa w dynię, która się cała się rozprysnęła na wszystkich w pomieszczeniu XDD Finalnie impreza się nie odbyła, a dwoje dzieciaków zostało przepisanych do innego przedszkola.

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowepaski
  • 120
  • Odpowiedz
Jak mnie #!$%@? ten #!$%@? halloween. W dupe sobie to wsadzić powinniście. Kolejny powód do chlania dla studbazy i pracbazy a dzieciakom sieczke z bani robią tylko. Hameryka #!$%@? ich mać. Tfu pluje na tych którzy się przebierają w patalaszki i chodzą na te imprezy. Od tego macie karnawał. A ojciec tego dziecka chyba na imię miał Seba
  • Odpowiedz
@MateuszNH: Powtarzam więc: w takim razie każde głoszenie poglądów jest ich narzucaniem, i np. polityk mówiący coś w telewizji też rzekomo narzuca poglądy. Nie wiem co tu jest niezrozumiałe. Że nazwa kazania pochodzi od "kazać"? Ale przecież tam nie ma dosłownych rozkazów, tylko nakazy i wykładnia etyczna oraz teologiczna, natomiast nie ma żadnego pilnowania, czy nie masz przypadkiem takiego kazania głęboko w dupie. I to nawet będąc katolikiem, nie mówię
  • Odpowiedz
@bh933901: Nie mówię o każdym przypadku kazania, ale ogólnie kazania z definicji zakładają pewien prymat nieomylności, co w połączeniu z nawet najdrobniejszymi sugestiami politycznymi jest już narzucaniem poglądów. Dlatego jak ksiądz pieprzy bzdury(w rozumieniu praw zasad moralnych kościoła) na kazaniach to jest sprowadzany do parteru, tak jak Natanek, no bo jego opinia idzie na konto całego kościoła. A kazanie od programu z politykiem różni się tym że w tym drugim
  • Odpowiedz
Pada pytanie, dlaczego żaden z rodziców nie został zapytany o zgodę.


@mandaret: Jestem ciekaw, czy twoja madka robiła taką gównoburzę jak chodziłeś do szkoły i były jasełka przed przerwą świąteczną w grudniu.
  • Odpowiedz
I bardzo dobrze ojciec zrobil. Placi na przedszkole a tam jakies cyrki #!$%@? za jego plecami. Wszyscy ktorzy tak pomstuja na tego ojca to pewnie wielce zadowoleni z 500+ czy innych podatkow ktore sa nakladane na nich 'bo wiekszosc tego chce'

Sami zakladacie na siebie lancuch ale jak komus sie to nie podoba to hurrr durr wariat bo nie jest owcą
  • Odpowiedz
Nie mówię o każdym przypadku kazania, ale ogólnie kazania z definicji zakładają pewien prymat nieomylności, co w połączeniu z nawet najdrobniejszymi sugestiami politycznymi jest już narzucaniem poglądów


@MateuszNH: Po pierwsze, treści kazań nie są w rozumieniu Kościoła treściami dogmatycznymi i nie ma obowiązku w nie wierzyć, więc po prostu mijasz się z prawdą.

Po drugie, nawet zakładając, że trzeba wierzyć w treści kazań pod groźną ekskomuniki, dalej nie jest to żadne narzucanie, bo hipotetycznie i tak dotyczyłoby to tylko członków Kościoła, czy ogólnie wierzących, a przynależność do kościoła jest
  • Odpowiedz
@bh933901: W ogóle o #!$%@? tu chodzi, od kiedy monopol na narzucanie ma tylko przemoc fizyczna ? Powtarzasz to drugi raz i ni to sensu nie ma.
Zdanie "pewien prymat nieomylności" chyba wyraźnie sugeruje że kościół stara się uchodzić za autorytet i tego samego oczekuje od kaznodziejów, a nie za bogów(bo to byłoby bluźnierstwo wręcz), czego tu nie zrozumiałeś ?

Kościół narzuca poglądy bo jest autorytetem politycznym(nawet dam niżej co
  • Odpowiedz
@MateuszNH: Tego nie zrozumiałem, że autorytet nie jest narzędziem narzucania czegoś, bo autorytet jest argumentem w PRZEKONYWANIU kogoś, czyli na skłonienie czyjejś woli w pewną stronę. A narzucanie nie polega na przekonywaniu, tylko na wcielenie w życie nie zważając na czyjąś wolę.

Ta twoja definicja to skąd wytrzaśnięta? Pasowałoby zamieścić źródło, bo chcę się pośmiać z autora.
  • Odpowiedz
#!$%@?, XXI wiek, dzieciaki powinni poznawać inne kultury ale jak się robi to w praktyczny sposób to ciemnogród od razu w krzyk xD


@ZajebbcieTrudnyNick: Dlaczego akurat dzieci mają poznawać święto pozbawione już jakiegokolwiek przesłania i nie będące niczym innym jak tandetną komercją? Niech się uczą np. o Día de Muertos, gdzie meksykanie czczą zmarłych w radosny sposób, a nie jak w smutnym jak #!$%@? polskim dniu zmarłych. No, a przy
Hombre_Muerto - > #!$%@?, XXI wiek, dzieciaki powinni poznawać inne kultury ale jak s...

źródło: comment_NAJ0jpc8nYIiR3U9I9UGCdkjp7BldI0A.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Wiesmin: no nie mogę. Z każdą pierdołą mają latać do rodziców i pytać o zgodę? Wizyta policjanta czy strażaka też powinna być konsultowana? A nóż ktoś JP na 100%.
Przedszkolanki się postarały i organizują przedszkolakom aktywności A przyjdzie Janusz z wąsem i toczy pianę z ust.
  • Odpowiedz
@Yoggi: Nie wiem jak dla ciebie, ale dla mnie organizowanie imprezy, wynajęcie fotografa, kupienie dekoracji i wypożyczenie każdemu dziecku stroju to nie jest pierdoła. Zaproszenie policjanta czy strażaka to pierdoła która nic nie kosztuje, a to co wymieniłem to co najmniej kilkaset złoty. Rodzice powinni być chociaż poinformowani o tym wcześniej by mogli zdecydować czy chcą posłać na to dziecko. Tyle.
  • Odpowiedz