Wpis z mikrobloga

Mam brata, który chodzi do przedszkola. Ale inba się tam wczoraj odwaliła XD Przedszkolanki chciały zorganizować przyjęcie z okazji #halloween. Powiedziały o tym tylko trzem madkom (grupa liczy prawie 20 dzieciaków). Moja matka zauważyła, że brat rysuje jakąś maskę i ma strój (nie wiem dokładnie czego, chyba jakiejś mumii). Od razu zadzwoniła do innego ojca, który też nic o tym nie wie, następnie do kilku innych rodziców i też nic nie wiadomo. No to wszyscy rodzice się zebrali i pojechali do tego przedszkola. Na miejscu nauczycielki i te trzy madki całe przedszkole stroją w jakieś czaszki i inne rzeczy XDD Moja matka w pyta o co chodzi. Tamte odpowiadają, że robią imprezę z okazji halloween. Pada pytanie, dlaczego żaden z rodziców nie został zapytany o zgodę. Na to one, że większość na to by się nie zgodziła XDDDDDD Jeden ojciec powiedział, że żadnej imprezy nie będzie i jeszcze raz się coś takiego powtórzy to zgłosi to do kuratorium. Na to madki w krzyk, że od 7 godzin stroją salę, wszystkim dzieciom wypożyczyły kostiumy i wynajęły jakiegoś gościa co ma robić zdjęcia i film XD Ten ojciec powiedział, że ma to w dupie i zaczął #!$%@?ć cały wystrój, a gdy wychodził to zasadził kopa w dynię, która się cała się rozprysnęła na wszystkich w pomieszczeniu XDD Finalnie impreza się nie odbyła, a dwoje dzieciaków zostało przepisanych do innego przedszkola.

#logikarozowychpaskow #bekazpodludzi #rozowepaski
  • 120
  • Odpowiedz
@mandaret: I bardzo dobrze, tu jest Wielka Bolzga, nie żadna Ameryka - Hruum.
Nie będą nam tu masońskich, szatańskich świąt narzucać. Mamy swoje święta a nie żadne z zagranicy!!!
Żadna niewinna zabawa, to czczenie Szatana!
  • Odpowiedz