Wpis z mikrobloga

@kacpervfr: jak chcesz. Foka się nadaje tylko do head-onów i BnZ. Ja tam wolę się jakoś kręcić.
No i jak coś to pamiętaj, żeby zabierać pełny zbiornik paliwa. Możesz wtedy szybciej się podnieść z nurkowania sterem wysokości.
Jest mi ktoś w stanie poradzić, w które samolocik najlepiej polecieć ? Drzewko niemieckie. Dzięki za każdą radę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@zer0k: I tak musisz mieć po 6 samolotów w każdej erze, żeby przejść do kolejnej.
Linie bombowców możesz sobie darować.
Linia z Ju-87: Hs129 i Me410 są tylko warte uwagi.
Linia z Dornierami: Znowu tylko Me410 warte uwagi i odrzutowiec Ho229 <3
Zostaje ci linia z fokami i z Bfami, które obie są fajne.
@ParuwkaInternetuw: Jeśli latasz na stocku, albo nie skręcasz nim w odpowiedni sposób to tak jest #!$%@? jak każdy inny samolot którego dobrze się nie ograło i nie ma upgradów. Wiele samolotów spisywałem na straty od razu, ale po paru upgradach i "nauczeniu" się ich okazały się zajebiste albo chociaż dobre. Najczęściej jest tak z odrzutowcami bo ich trzeba się uczyć całkowicie od nowa i długo. To nie to samo co każdy
@ParuwkaInternetuw przygodę z samolotami dopiero zaczynam, i szczerze mówiąc, znam się na nich jak świnia na gwiazdach. Jeśli jesteś w stanie coś poradzić, chętnie posłucham ;) W grę wchodzi tylko rb
@zer0k: Na początek moim zdaniem najlepiej pograć Japońskimi myśliwcami, na RB oczywiście. A6M itp. Mało amunicji ale są zwrotne w cholere to nauczysz się strzelać. Ja tak robiłem. Chyba, że już umiesz strzelać to śmiało P-40 USA, albo jakieś Bf czy FW (Fw dla troche bardziej ogarniętych). Najlepiej to poszukaj jakiegoś klanu gdzie z Tobą pograją i Ci wytłumaczą. Najlepiej jakiś klan +18 z bardziej ogarniętymi. Sam chyba poszukam ekipy do