Wpis z mikrobloga

via Android
  • 4
@bigielka

#!$%@? xDdddd

ubierać się jak fircyk w zalotach gdy na dworze 5 stopni a wiatr >2137

Wiedz ze ci będzie zimno ale przecież zawsze można zlaczyc
  • Odpowiedz
@jz25: Ale macie problemy serio. Po pierwsze to ich wybór i mogą się ubierać jak chcą. Po drugie przytoczę mój własny przykład - mi w nogi praktycznie nigdy nie jest zimno - tak po prostu.
  • Odpowiedz
@jz25: bo kupują tak obcisłe rzeczy by jak najbardziej przylegały do ciała i napinały dupę że są to rozmiary nie ich więc i nogawki są za krótkie ale z tym nie mogły już nic zrobić więc nazwały to modą.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś się ubiera tak, że potem w wieku 40 lat będzie mieć problemy ze stawami i będzie chodzić do doktora żeby go wyleczył, to po pierwsze będzie zajmować miejsce w kolejce do lekarza, zmarnuje czas lekarza, będzie leczony z naszych podatków. Także edukowanie takich osób, że ubierają się źle jest wskazane. Elo bęc.
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: No ale każdy o tym wie, ale mimo wszystko mnie to nigdy nie przestanie zadziwiać xD

Albo zimno mi w głowę w zimę, ale czapki niet bo fryzura się zepsuje xD To weź ze sobą szczotkę głupia pindo i nie wal lakieru na włosy to potem się jakoś ogarniesz, ale nie, bo nie xd
  • Odpowiedz
  • 0
@jz25: a jak się stoi to można złączyć dwie nogi i też idzie wytrzymać.

A próbowałaś złączyć więcej? Albo mniej...
  • Odpowiedz
@jz25: ja pierdziele, jak ktoś jest w pełni wydolny kardiologicznie i prowadzi zdrowy tryb życia, to tych kostek nawet w zimę nie poczuje, grubaski xD
  • Odpowiedz