Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś szuka sprawdzonego turystyka to w najbliższym czasie będę sprzedawał swój motocykl Yamaha Fazer Fz6 S2 z 2007r

Motocykla używałem od momentu zakupu wyłącznie w celach turystycznych. Sprzęt na bieżąco serwisowany, nie sprawiający żadnych niemiłych niespodzianek. Nigdy nie był katowany na zimnym silniku, nie stawiałem go na tylne koło, nie paliłem nigdy gumy. Motocykl trzymany w ogrzewanym garażu. Posiadam wszystkie 3 oryginalne kluczyki. Przegląd i ubezpieczenie ważne do ~czerwca (nie mam przy sobie papierów)
W motocyklu dodatkowo zamontowany jest stelaż z kufrem GIVI V46 o wartości ok 1000zł oraz gniazdo zapalniczki. Motocykl zalewany olejem Motul. Posiadam rachunki na wymienione elementy

Zmiany, naprawy, serwis, przebieg, itp. w motocyklu od kiedy go posiadam:

2015r:
- przed sezonem wymieniony cały rozrząd (łańcuch, ślizgacze, napinacz)
- wyregulowane luzy zaworowe
- zamontowana akcesoryjna turystyczna szyba PUIG
- założone crash-pady PUIG
- wymiana płynu hamulcowego, wymiana oleju w silniku oraz filtra)
- polerowanie lag i wymiana uszczelniaczy bo delikatnie się pociły
- wymiana obu tarcz hamulcowych z przodu bo pojawiło się delikatne bicie na nich
- nowa przednia opona Pirelli Angel ST
- wyprawa do Norwegii, ok 4,5tys kilometrów bez żadnego problemu z motocyklem ( relacja z wyprawy--> https://www.scigacz.pl/Yamaha,FZ6,Fazer,S2,3948.html, flim youtube: https://www.youtube.com/watch?v=eq-XA7siooQ )

2016r:
- Na samym początku sezonu na strzeżonym parkingu mężczyzna chciał przestawić mój motocykl o metr bo ciężko mu było wycofać i feralnie się razem z nim przewrócił na lewy bok. Wymieniłem wtedy całą przednią czaszę, lewy boczek przy kanapie, pokrywę alternatora oraz lewe lusterko na nowe części z salonu Yamahy (wartość ok 2500zł)
- założona nowa opona z tyłu Pirelli Angel ST
- nowe klocki hamulcowe Nissin (przód i tył)
- zamontowana nowa dźwignia hamulca i sprzęgła z możliwością regulacji w kolorze czarnym
- wyjazd na południe Europy, łącznie przez 13 państw, ok 6tys km. Podobnie jak rok wcześniej bez żadnej awarii i zająknięcia ze strony motocykla. Na promie do Albanii, już na pokładzie poślizgnąłem się na mokrej podłodze i położyłem motocykl na prawa stronę stojąc w miejscu - na szczęście większość ciężaru oparła się o crash pad oraz torby z tyłu motocykla i delikatnemu pęknięciu uległ jedynie plastik z prawej strony czaszy. Trzeba się bardzo przyjrzeć aby to dostrzec, ale wolę poinformować o wszystkich mankamentach (film youtube: https://www.youtube.com/watch?v=R3Aknhic-fY )
- po powrocie z wyjazdu wymieniony układ napędowy na nowy DID.... (zębatki + łańcuch)
- wymiana płynu hamulcowego, oleju i filtra tak jak rok wcześniej

2017r:
- motocykl większość czasu stał w garażu ogrzewanym
- przejechane ok 1tys km
- rozebrane i wyczyszczone zaciski hamulcowe z przodu + odpowietrzenie układu z zalanym nowym płynem hamulcowym
- wymieniony przedni błotnik na oryginalny nowy z Yamahy (480zł) - poprzedni zaczął pękać od frontu (zdjęcie do wglądu)

Motocykl do obejrzenia w Sieradzu (woj. łódzkie)

#motocykle #motomirko
Cabajo - Jeśli ktoś szuka sprawdzonego turystyka to w najbliższym czasie będę sprzeda...

źródło: comment_SuJ0fEgrL3QFM5EQB4aqRb5Y2V6h5Eig.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach