Wpis z mikrobloga

@Nerlo Po pierwsze to karta nie jest miejska, tylko ogólnokrajowa, czyli może pomóc na każdym wyjeździe.
Po drugie ilość nie ma tak dużego znaczenia jak to, jakie to restauracje. Sprawdź i wtedy zdecyduj. Jednemu się będzie opłacać, drugiemu nie.
@jkbck: Wiem, że ogólnokrajowa ale większość czasu spędzam w kielcach. Bardziej mi chodziło czy ktoś korzysta i może polecić jakąś restauracje.
@Nerlo: Biesiadowo to okropna pizzeria, Elita już chyba nie istnieje, Klimat jest dosyć daleko od centrum. Zostaje Stangret w tygodniu i Sushi. Jeśli lubisz sushi lub mieszkasz w okolicach Stadionu, to może się opłacać, w przeciwnym wypadku...
@Nerlo: Dzięki, że poruszyłeś ten temat, bo nawet nie wiedziałem o takiej karcie, a wracając z pracy mijam Klimat, a mieszkam niedaleko Stangretu, a i tak z braku czasu jadam poza domem, więc taka karta może mi się przydać. Dzięki jeszcze raz
@grebial zwróciłem uwagę, bo przy abonamencie w premium mobile dostajesz kartę za darmo na rok( ) potem obejrzałem czy się opłaca samą karte kupić, ale średnio mi pasuje.