Wpis z mikrobloga

Z upływem czasu staję się coraz większym mizoginem. Czasem zbiera się we mnie ochota żeby okrutnie mścić się na tych wszystkich dziewczynach, w których się zakochiwałem, dla których się starałem. Chciałbym żeby cierpiały tak jak ja cierpiałem przez to, że (właściwie nie wiadomo dlaczego) mną wzgardziły. Nie potrafię mieć #!$%@?, bo tyle porażek to chyba jest jakieś pieprzone fatum. Już naprawdę wpadłem w rozpacz. Kiedy jadę autobusem i widzę te dumne, wystrojone jak pawie laski rodem z instagrama, które nawet na mnie nie spojrzą, to pięści mi się zaciskają ze świadomością, że nigdy nie będą dla mnie osiągalne. Natura jest okrutna. Możesz się starać, możesz się wykazać, ale ten zwierzęcy instynkt kobiecy i tak wybierze za nią partnera. Nie wiem, czemu nie widzą we mnie mężczyzny. Do niedawna myślałem, że nawet nie jestem brzydki, ale wystarczyło nie mieć ani jednej pary na Tinderze by się przekonać, że nawet wyglądem nie przyciągam. Świadomość tego, że zawsze będę sam odbiera mi wszelką chęć do życia. Zawsze byłem tylko obserwatorem cudzego szczęścia. Czuję się jak pies, który dostał z całej siły kopa w brzuch za to, że spojrzał na kiełbasę, której mu nie wolno.
Wszystkim na wykopie, którzy mają powodzenie łatwo jest narzekać o przegrywów wylewających tutaj swoje żale, ale naprawdę nie rozumiecie tego. Może wam się poszczęściło, że mamusia z tatusiem takich was stworzyła, że geny macie dobre, że kobiety widzą w was mężczyzn i materiał na partnerów, ale nie wszyscy mieli tyle szczęścia i muszą cierpieć.

#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #samotnosc
  • 46
@Wykopus_Mirkus_Rex

Chciałbym żeby cierpiały tak jak ja cierpiałem przez to, że (właściwie nie wiadomo dlaczego) mną wzgardziły


Te, Elliot Rodger, nie idź tą drogą. Potrzebujesz terapii, chłopie, bo niedługo zaczniesz w centrum handlowym atakować ludzi nożem.
@PurpleHaze:

Czemu zrywacie kontakty, czemu ktos z kim spedzaliscie czesc czasu, dosc dobre sie znacie itd nagle zostaje wyrzucony z waszego zycia. Serio nie szkoda wam? Nie macie poczucia zmarnowanego czasu, nawet jesli nie wyszlo to co mialo wyjsc?


Bo się w niej zakochałem i nie potrafię wytrzymać, kiedy wiem, że z innymi pisze tak samo jak ze mną, kiedy pisze, że następnego dnia nie może się ze mną spotkać bo
@Saragaya: doprawdy nie wiem dziewczyno skąd u ciebie ten pociąg do życiowych #!$%@? bez aspiracji do czegokolwiek? W rodzinie coś nie tak? Już po pierwszym facecie powinno ciebie skutecznie odrzucić od gości podobnych do niego
@frogfoot: @foster1: Po prostu jestem empatyczna. Nie oceniałam ich poprzez życiowe osiągnięcia czy pieniądze, a poprzez to, jakimi ludźmi byli. Wrażliwymi, skrytymi w sobie, wrecz mialam odczucie ze potrzebującymi pomocy. Dałam szansę takim osobom z połowy jakich pewnie składa się Wykop. To był błąd, a ja zmądrzałam. Szkoda, że tak późno.