Wpis z mikrobloga

Sprawa jest w chu... poważna, jestem w hannover bez kasy bo jeden koleś z którym się pokłóciłem a z którym chciałem się zejść i mu kupiłem tonę słodyczy [są teraz w koszu] najpierw zadzwonił po pały, te mnie ostrzegły, potem drugi raz i zrobił z siebie ofiarę i za trzecim razem gdy chciałem na niego poczekać pod blokiem w środku nocy bo może tym razem by mi dał szansę to podechali i mnie zgarnęli do paki, teraz jest taki problem; potrzebuję kogoś z hannoveru kto mi pomoże ogarnąć mieszkanie, prostą pracę, potem lekcję niemieckiego, mam w kieszeni 30€ i wcale mi się to nie uśmiecha, nie chcę wracać do polski... błagam, to jest poważne, nie jedźcie po mnie, ja wiem i widzę swoją głupotę... pomocy

#hannover #niemcy #emigrujzwykopem #pomocy #emigracja
  • 31
@hoody89: wyjaśnię ci dokładniej; mam #!$%@? bo jestem w Niemczech bez hajsu na mieszkanie itd. bo chciałem pogodzić się z jednym kolesiem który zrobił z siebie ofiarę stalkingu za co mnie zamknęli
to jest po raz kolejny słaby troll... nie dajcie sie nabrac :D

@weinga: w niemczech jest wiele skrajnie prawicowych i konserwatywnych organizacji, ktore ci pomogą... nawet na bank znajdzie sie tam jakis polak zeby ci potlumaczyl :) tak wiec zapraszam - caritas, pomoc maltanska, czerwony krzyz oraz inne koscielne lub panstwowe organizacje ;)
tylko nie przyznamwaj sie, ze lubisz w pupe bo jeszcze ich wszystkich rozochocisz :P