Wpis z mikrobloga

Tak sobie wczoraj oglądam koło fortuny. Koło jest, hasła są i niby wszystko tak jak powinno być. Później coś nie halo bo hostessa chodzi i udaje, że odsłania litery, które wyświetlają się automatycznie. I na koniec TO - Rafał Brzozowski zaczął śpiewać. Tego nie zniosłam, musiałam wyjść do drugiego pokoju. Spodziewałam się powiewu przeszłości, fajnych haseł i zaciętej rywalizacji a dostałam "jaka to melodia" vol.2. Nie wiem kto wymyślił nowy format, ale powinien za to beknąć. #kolofortuny #zenadaroku
  • 22
@czarna_olewka bo u nas się robi kraj dla starych ludzi. Odświeżanie programów z XX w. w kółko lecą "festiwale" gdzie śpiewają jakieś dinozaury lub disco polo, telewizja jest robiona dla starych ludzi bo młodzi już jej nie oglądają. I to nie ważne czy tvp czy tvn.
@ludzik: familiada jak familiada, też się zaczęły smski ze zgadywaniem abc jakiś czas temu.
Jeden z dziesięciu to jest klasa bez udziwnień, a pytania wymagają rzeczywiście wiedzy, a pytania o pierdoły pojawiają się z rzadka, jako urozmaicenie.
@PerkoS: Wydaje mi się że do Familiady też nie ma się co przywalać bo nie zmieniali formuły. Bo jeśli przywalać się do Familiady za smski to można przywalić się do 1z10 że za często są pytania zamknięte gdzie można strzelać a kiedyś takich było bardzo mało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ludzik: @PerkoS: w 1 z 10 trochę kombinują z tymi pytaniami muzycznymi. W większości muzyka w żaden sposób nie jest potrzebna do odpowiedzi bo i tak wszystkie szczegóły są zawarte w pytaniu np. Właśnie usłyszeliśmy fragment xyz, kto jest jego autorem?
@czarna_olewka: Uwielbiam ten teleturniej - znacznie śmieszniejszy niż najlepsze kabarety :D Śpiewający Rafał i Izka gibiąca się w rytm muzyki. Cos pięknego.

Tylko czasami muszę zrobić rundke po pokoju, ale z odcinka na odcinek coraz rzadziej. Nie żeby poziom wzrastał, po prostu zwiększa mi się poziom tolerancji wyczynów 2 prowadzących (no i nie zapominajmy o uczestnikach, czasami mam wrażenie że żeby wziąć udział wymagane jest jakies zaświadczenie od lekarza).
no i nie zapominajmy o uczestnikach, czasami mam wrażenie że żeby wziąć udział wymagane jest jakies zaświadczenie od lekarza


@M_K_Z: Masz na myśli pytanie o to, gdzie znajduje się Koloseum? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)