Wpis z mikrobloga

Człowiek z--------a za dwie osoby, angażuje wszystkie swoje siły, zostaje po godzinach. A na końcu o-------ą go za 5 minut spóźnienia. K---a kisnę sam z siebie, że się tak staram XD #pracbazaproblems #gorzekizale
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kuplerstwo Ja nie wiem kiedy wy ludzie nauczycie sie ze nadgodziny sa tylko i wylacznie na wyrazne polecenie przelozonego (najlepiej pisemne) a w innych wypadkach to tylko wasze nieogarniecie i powinniscie opuscic miejsce pracy po 8h.
  • Odpowiedz
@Kuplerstwo: bo my w Polsce mamy jakis kult z-----------a. Pracuje z przedstawicielami roznych narodow, ale tylko Polacy tak spinaja d--y. W moim otoczeniu tylko Niemcy maja podobnie, ale Czesi i Szwedzi maja na wszystko wywalone.
  • Odpowiedz
@Kuplerstwo: godzina 16:00 pakujesz się i idziesz do domu. Za wszystko ponad to, firma musi dodatkowo płacić. To jest jedyne uczciwe podejście. Nie oczekuj, że ktoś zobaczy zaangażowanie po godzinach, jak już niewiele kto zostaje. Mała szansa na coś takiego. Jedyne co na pewno stracisz, to trochę życia.

I mówię to z doświadczenia podobnego do Twojego. Od roku ostrzegam, że coś jebnie. Stoi na zapałkach. Jak będziemy potrzebować - zaboli.
  • Odpowiedz
@Kuplerstwo: Nie o---------ą za spóźnienia, jeśli robisz to regularnie. Sprawdzona metoda ( ͡º ͜ʖ͡º)

Większe wrażenie i zamieszanie robię jak jestem punktualnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kuplerstwo mialam tak jeszcze pol roku temu, po kilkadziesiat nadgodzin w miesiacu :D masakra. A na spotkaniu w lipcu dyrektorka wypomniala zespolowi wychodzenie do toalety i nie odpisywanie tego :D od tamtej pory mam juz wyrabane w nadgodziny itd ;-)
  • Odpowiedz
@Kuplerstwo Mam podobnie :D

Najlepsze było ostatnio. Spóźniłem się i szef do mnie "no, Panie Jaracz dzisiaj w sumie nie musi Pan zostawać aby nadrobić spóźnienie"

"ale szefie, nawet jeśli to nie musiałbym zostawać, kolejny raz zauważam że codziennie wychodzę z pracy 10 minut później bo i tak bym czekał na przystanku i przypominam że umówiliśmy się że mam to rozliczać. Dzisiaj się spóźniłem 10 minut a i tak mam jeszcze 2 godziny nadgodzin. "
  • Odpowiedz