Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No cyrk #!$%@?. Różowa ponad dwa lata temu, gdy jeszcze nie byliśmy razem, wzięła umowę na swoje nazwisko w Play. Umowę tą wzięła wtedy jeszcze dla swojej dobrej znajomej. Właśnie dostałem informacje, że tamta lafirynda nie zapłaciła żadnej złotówki za tą umowę, wobec czego moja kobieta jest winna w tym momencie 2450zł. Dziś dodatkowo ma się zjawić facet z windykacji w naszym mieszkaniu po hajs. Wybaczcie za składnie, ale jestem tak #!$%@?, że ledwo myślę. Co robić? Jest jakaś metoda na zrzucenie całej kwoty na tamtą idiotkę?

#anonimowemirkowyznania #zwiazki #play

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 76
  • Odpowiedz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania żadna. Pozew cywilny jak ma dowody na zobowiązanie.
Bank ma w dupie, tak samo Play jaki układ miały między sobą. Ona ma umowę, ona ma płacić.
Nie wpuszczać windykatora do domu. Chyba, że lubisz się #!$%@?ć. Nie masz obowiązku go wpuścić.
Spłacić dług jak najszybciej. Bez odsetek jeśli można, dogadać się z Play a nie firma co windykacje, bo zapłacisz też za ich przechodzenie, za darmo nie wizytują przecież.
Z
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Coś ściemniasz, niby Play dwa lata nie przysyłał żadnych monitów, że dopiero teraz Twoja różowa się o tym zobowiązaniu dowiaduje? Po drugie skoro wzięła umowę dla kogoś to czemu nie pilnowała żeby tamta płaciła rachunek? No sorry ale albo Ci różowa ściemnia albo jest po prostu głupsza niż ustawa przewiduje. Pracowałem kiedyś w świecie telekomunikacji i dłużników ostro cisną na spłaty zadłużenia. Następna kwestia to blokada, play pewnie po
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie zatem na jakiego #!$%@? zostały wymyślone prepaidy niewymagające umowy, na które można też bez problemu przenieść numer.


@morgahard:
Na prepaida nie wyłudzisz dobrego telefonu za kilka złotych więc cały cyrk nie miałby sensu w zarodku.
Małpa zrobiła to najprawdopodobniej z premedytacją.
  • Odpowiedz
Jest jakaś metoda na zrzucenie całej kwoty na tamtą idiotkę?


@AnonimoweMirkoWyznania: No przecież kwota już jest na idiotkę, więc o co ci chodzi?

Druga dlatego, że nie wie, że ja teraz wziąłem sprawy w swoje ręce.

Powiedzmy, że się dowie i ty wtedy... No w sumie co chcesz zrobić? Prawnie nic nie zrobić, a nielegalnie spróbujesz, to jeszcze ona ci dodatkowo dowali policję.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania lepiej sie dowiedz cxy nie cxekaja Cie jeszcze inne takie atrakcje finansowe. A po 2 to windykator #!$%@? moze, mozna go olac a jak bedzie sie dobijac to wezwac policje ze jakis anon proboje soe wlamac do chalupy. Pamietaj ze w Polsce hajs moze z Ciebie sciagnac tylko komornik, po wczesniejszym wyroku sadowym
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: witam. uważam że to co mówisz to bzdura a dług nie spadł z nieba. na pewno twoja różowa dostawała informacje od Play że zalega z fakturami zanim wypowiedziano umowę, windykacja w takich firmach jest dosyć upierdliwa, zależy im na terminowości. więc różowa albo ci nie mówiła, albo zignorowała pisma i telefony, sama jest sobie winna, z resztą jaki jest powód żeby brać na kogoś telefon?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: różowa przez 2 lata się nie zorientowała? mnie kiedyś zdarzyło się nie opłacić faktury w Play, po 3 miesiącach zaczęły się polecone z wezwaniem do zapłaty i telefony konsultantów, dzwonili nawet kilka razy dziennie, dopóki nie zaksięgowali przelewu. nie ma fizycznej możliwości, żeby przez tyle czasu się o czymś takim nie dowiedzieć. ktoś tu wali w #!$%@? i obawiam się, że nie tylko "tamta lafirynda".
  • Odpowiedz