Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
No cyrk #!$%@?. Różowa ponad dwa lata temu, gdy jeszcze nie byliśmy razem, wzięła umowę na swoje nazwisko w Play. Umowę tą wzięła wtedy jeszcze dla swojej dobrej znajomej. Właśnie dostałem informacje, że tamta lafirynda nie zapłaciła żadnej złotówki za tą umowę, wobec czego moja kobieta jest winna w tym momencie 2450zł. Dziś dodatkowo ma się zjawić facet z windykacji w naszym mieszkaniu po hajs. Wybaczcie za składnie, ale jestem tak #!$%@?, że ledwo myślę. Co robić? Jest jakaś metoda na zrzucenie całej kwoty na tamtą idiotkę?

#anonimowemirkowyznania #zwiazki #play

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 76
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Sąd. Jedna rozprawa powinna wystarczyć.
@Asterling: @tomszczyk: Jak wy tak rozwiązujecie problemy, to was życie niewiele nauczyło. W sądzie takie rzeczy łatwo i szybko wychodzą. Tamta laska zapłaci albo będzie miała komornika. Sąd bez problemu uwierzy w ustną umowę z koleżanką, że będzie płacić. Wszystkie przesłanki wskazują, że prezent to nie był. Życie znacie z internetów.
  • Odpowiedz
@Pirat_Brodacz jako że mam umowę w play i jeszcze nigdy nie zapłaciłem jej w terminie to zawsze wysyłają SMS i maila ze zbliża się termin płatności, 2 dni po terminie SMS, żeby zapłacić a maksymalnie dwa tygodnie po terminie SMS, że w ciągu 5 dni zablokują numer
  • Odpowiedz
@kendi: Wuj go wie nie jestem prawnikiem. Aczkolwiek jeżeli dobrze się udowodni i tamta osoba miała majątek to pewnie da się coś odzyskać. Jak nie miała to nie ma nawet z czego.
  • Odpowiedz
@DylematyMoralne: czyli wg. ciebie koleżanka stawi się w sądzie, zezna 'tak było' a sąd da wiare i zasądzi? kto tu jest naiwny? Chyba ze szukasz klientow i naciągasz jak kazda z gnid prawniczych to ok, zrozumiem.
  • Odpowiedz