Wpis z mikrobloga

J--------e mirki co tu się o--------a. Zatrudnili mi w #pracbaza kołcza. Gość nas uczy "podstaw dobrej i wydajnej pracy". Właśnie cała stołówka w-------a w absolutnej ciszy posiłek dla zwiększenia efektywności. Kołcz powiedział że podczas jedzenia powinniśmy być absolutnie skupieni na posiłku i nie możemy rozpraszac się rozmowami czy używaniem telefonu. Przed wejściem do stołówki ustawili specjalny stolik gdzie możemy zostawić telefon, a na telewizorze wyświetlają nam motywujace hasła. Najlepsze ze na jakieś 80 osób obecnie znajdujących się w stołówce tylko ja mam w------e I n---------m w sa nandreas w międzyczasie jedząc obiad xD Cała reszta wiernie słucha swojego nowego Pana i wykonuje rozkazy XDDDDDDDDDDD
#couching #bekazpodludzi #truestory
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vegaushp: Pan kołcz niech prawo pracy poczyta, takie praktyki to w domu sobie stosować moze. Ale to korpo wiec mnie to nie dziwi, patrzeć jak bedą was uczyć efektywnego korzystania z kibla xD
  • Odpowiedz
Warto spróbować przecież. Co ci zaszkodzi te parę godzin trzymać się zasad i dopiero na koniec wydać opinie na temat zajęć.


@cytmirka: żeby mieć opinię o kołczach wystarczą 2 minuty. Już po pierwszej wiesz, że to idiota ale dajesz mu drugą szansę co zajmuje drugą minutę.
  • Odpowiedz
Dobra bo widzę że nie wszyscy ogarniaja. Nikt nie zmusza u nas nikogo żeby w--------c obiad po cichu. Mamy zwyczajne zajęcia z tego I pan kolcz sprzedaje nam dobre rady. Jak nie chcesz to masz w----------e rób jak lubisz, jednak wytresowane korposzczury słuchają się grzecznie Pana kolcza jakby był Bogiem jakimś.
  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy: mam idealna szansę by dać człowiekowi prowadzić w spokoju te jego zajęcia a samemu pójść do kierownika i poinformować go ze nie mam najmniejszego zamiaru uczęszczać na ten wątpliwej jakości kurs ponieważ czuję iż nie rozwija on moich umiejętności oraz nie zapewnia dalszego rozwoju w dalszej karierze na rynku pracy.
  • Odpowiedz
@f0xyProxy: @mchmjszk: @kaczor: @Metiu1231: @ataeB: Nie będę wrzucać żadnych dowodów bo pensję 10 każdego miesiąca cenie sobie bardziej niż jakieś plusiki na wykopie a nauczony błędami innych nie mam zamiaru później błagać moderacji o usuwanie wpisów i komentarzy jak wykopki zaczną robić gównoburze a mi się zrobi ciepło w dupę.
  • Odpowiedz