Wpis z mikrobloga

Na #!$%@? tam w ogole poszedles? Tez nie jestem zainteresowany tym teatrem wiec tam nie wchodze zamiast pajacowac.


@YoshiTurboMaster: a co #!$%@?, kto mi zabroni wejść do miejsca publicznego, które nie dość, że nie płaci czynszu i posiada ogromne ulgi podatkowe to symbolizuje system, który co rusz, bez pytania #!$%@? się do mojego życia poprzez nacisk na konserwatywnych polityków
symbolizuje system, który co rusz, bez pytania #!$%@? się do mojego życia poprzez nacisk na konserwatywnych polityków


@sing: niby w jaki sposób? bo ci nie pozwalają dokonać aborcji lub kupić pigułki w aptece? to chyba wszystkie wasze argumenty. zresztą czym to jest w obliczu ucisku fiskalnego którego zdaje się nie potraficie dostrzec
@stop_dyskryminacji_zielonek: a nawet jeśli tylko to, to mimo wszystko się #!$%@?...
zawsze mnie #!$%@? gadanie "noo co oni niby złego robią? pewnie zaraz napiszecie że to, to i to! nic więcej nie potraficie wymyślić"
to tak jak byś napisał coś w stylu "co złego zrobił stalin? no tylko mi nie piszcie że przez niego zginęły miliony, i uciskał pół europy i był okrutnym człowiekiem"