Wpis z mikrobloga

Zaczęło się!

12 tygodni pojawił się mój pierwszy post odnośnie wspólnej nauki szeroko rozumianego Data Science
Przez ten czas zgłosiło się ponad 80 chętnych osób, część już nawet zaczęła przed oficjalnym startem (czyli dziś).

W ramach motywacji, będę tak pewnie co +/- 2 tygodnie informował o postępach, ile się wykruszy czy w ogóle całość padnie (nie padnie, bo zostanę ja ;) ).

Po 4 tygodniach zostanie połowa? 10%? Zobaczymy, zobaczymy ile procent w ogóle zacznie :)

Poziom jest zróżnicowany, więc czeka nas zarówno poznawanie samogo #datascience jak i #naukaprogramowania #python oczywiście (no i R)

Zobaczymy i życzę sobie i uczestnikom wytrwania :)
Bo Data Science, Machine Learning itd. może mieć całkiem niezła przyszłość w ciągu najbliższych lat, lepiej być jednym z tych pierwszych :)

#inompex
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widze, ze towarzystwo drazliwe.


@biwalencik: ojtam ojtam ;)

Nikogo nie osadzilem. Zwrocilem uwage na dziwnie brzmiace "lepiej byc pierwszym" w kontekscie nauki uzywania narzedzi wymyslonych 70, 50 lat
  • Odpowiedz
@LowcaG:

Powiadamiasz ludzi, że zbierasz grupę do nauki tematu X i oczekujesz w takim wątku wpisów "wnoszących coś do tematu? Tematu czego? Waszego programu nauki (którego nie ma), waszych postępów (których również jeszcze nie ma) ??

Wbrew temu, co sądzisz wniosłem do tematu uświadomienie wam, że nie będziecie pierwszymi ani w kraju (zdziwiłbys się jak szeroko ML jest używane w Polskich firmach) ani na
  • Odpowiedz
Powiadamiasz ludzi, że zbierasz grupę do nauki tematu X i oczekujesz w takim wątku wpisów "wnoszących coś do tematu? Tematu czego? Waszego programu nauki (którego nie ma), waszych postępów (których również jeszcze nie ma) ??


@biwalencik: Ależ ja niczego nie oczekuję już masz błąd założeń na starcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A piszę dlatego, gdyż całość była rozłożona na 12 tygodni, niektórzy obserwują tag i to
  • Odpowiedz