Wpis z mikrobloga

#podroze #turystyka Mircy, szukam jakiegoś miejsca gdzie:
-można dojechać z Warszawy w 5-6 max 8 godzin
-można wynająć tanio fajny nocleg, trochę wygodniejszy
-można zjeść tanio i dobrze
-można po prostu fajnie spędzić czas, pospacerować, zobaczyć coś fajnego albo cokolwiek innego, pomysły na kajaki czy jazdę na rowerze tez wchodzą w grę
Polecicie coś takiego? jakieś miejsce które szczególnie zapadło Wam w pamięci i polecilibuśmie komuś znajomemu
  • 15
@Pienio69 Sudety, chyba najmilej wspominam dużo można porobić. Dużo spacerowania, możesz poznać historię przy okazji, nietypowe miejsca, można skoczyć do Czech. Nie wiem ile to z wawy
Lwów, tylko granica to jest dno od farta w sumie zależy.


@RobertDeNiro1: Tak wlasnie myslalem o tym. Na zachód od Polski to wydajac 1000zl to spedze raczej biedny weekend a we Lwowie wydaje sie ze ten 1000 starczy spokojnie na transport, żarcie, nocleg i jeszcze do Polski przywiozę alkoholu.
@Pienio69 Za 1000zł masz bal jak #!$%@? na 5dni we 2 osoby xd serio, dnie dość że miasto piękne ciekawe i dość przyjazne to jeszcze bardzo tanio. Ja z domu do samego Lwowa mam 340km i razem z przekroczeniem granicy ta trasa zajęła mi chyba 7h albo 8. Byłem 2 noce w hostelu o dość dobrym poziomie. Za te dwie noce transportem jedzeniem i spanie wydaliśmy z dziewczyną chyba niecałe 700zl. Więc
A swoją drogą w ten lub następny weekend też zrobię sobie jakiś wypad i pewnie sobota to Toruń a Niedziela Bydgoszcz. Też moEsz pomyśleć, i z Warszawy masz blisko bardzo.