Wpis z mikrobloga

@TypowyPolskiFaszysta: Stary... po co kombinowac?

Cala cywilizowana Europa jezdzi mercedesami. W wiekszosci w dieslu (o tym potem). Na uj kombinowac?
Myslisz,ze reszta nie umie liczyc. Audi C6 jest awaryjne. Jets i juz. Koszty utrzymania w porownaniu z mercedesem to inna galaktyka. Trwalosc tak samo. Kup sobie w211 w taksowkarskiej specyfikacji i final. Masz spokoj pewnie do miliona z powaznymi i drogimi naprawami. Auto wygodne i tanie w obsludze. Albo kup sobie
@LR300 ale tak jest. Na calym swiecie branza taxi opiera sie na MB jak @bigger napisal.

Nie wiem czy wiesz, ale w Londynie Black Cabs ( czyli prawilne czarne taksowki bedace jedna z ikon tego miasta ) to dwie marki: LTI ( czyli ta klasyczna londynska taksowka ) i... Mercedes Vito Taxi. Serio:)

PCO czyli inne taksowki niz Black Cab to zasadniczo MB E klasa.
Nie wiem czy wiesz, ale w Londynie Black Cabs ( czyli prawilne czarne taksowki bedace jedna z ikon tego miasta ) to dwie marki: LTI ( czyli ta klasyczna londynska taksowka ) i... Mercedes Vito Taxi. Serio:)

PCO czyli inne taksowki niz Black Cab to zasadniczo MB E klasa.


@benzdriver: Wiem, miałem z nimi styczność. Mam w rodzinie też firmę bazująca na MB I VW. Najgorsze co może być to tani