Wpis z mikrobloga

#igrzyskaatencjuszek #i------------------a #glupiewypokowezabawy #heheszki

MAMY ZAMKNIĘTĄ LISTĘ ATENCYJNĄ
Z każdej z dwóch list wybierzemy łącznie 16 atencjuszek, które zdobyły największą ilość głosów.
PROTIP: można głosować na więcej niż jedną. Proszę o zerknięcie na obie listy. Nicki lecą w porządku alfabetycznym.


|Jakby ktoś był łaskaw zawołać plusujących z wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/27568555/dobra-widze-ze-nikt-nie-chce-sie-za-to-zabrac-a-kt/97835403

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
LISTA ATENCYJNA NR 1
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
LISTA ATENCYJNA NR 2
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@galaktikontx: przejrzałeś system. Niestety, musimy Cię zlikwidować.


Taki komentarz otrzymałem od autora wpisu za napisanie prawdy o głosowaniu. Głosowanie jest ustawione. W nocy ktoś (jedna osoba) głosowała na pierwsze 11 osób z listy atencyjnen numer 2. Głosować mogła jedna gdyż po wyczyszczeniu danych przeglądarki można było głosować niezliczoną ilość razy. Siedziałem chwilę i obserwowałem jak co kilka sekund ta pierwsza jedenastka dostawała +1, bez udziału reszty. Może to ktoś spoza
  • Odpowiedz
@Monalka: 200? Wnoszę że to było blisko 300 głosów. Wytłumacz mi dlaczego jak szedłem (koło godziny 2) spać to pierwsza jedenastka miała po 200-205 głosów a jak wstałem to pierwsza jedenastka ma 508-540? 300 głosów przez noc na blisko te same profile? te 32 glosy różnicy to właśnie uczciwe głosy. Reszta to spam i brak poszanowania dla głosujących przez autorkę.

Tutaj dowód że antkiety na StrawPoll można tak ustawić (co
g.....x - @Monalka: 200? Wnoszę że to było blisko 300 głosów. Wytłumacz mi dlaczego j...

źródło: comment_BRuuOgpu4p365fHPilBkLneqzqrTJcUg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@galaktikontx: może po prostu wina op że wystawił w jednej grupie 'atencyjne' Mirabelki ione walczą po równo a inne to zwykle różowe co się nie udzielają? Na drugiej liście jest Mirabelka co nie udzielała się 3 miesiące ponad a ma konto 4. Atencja w c--j. Nie ma co się spisku doszukiwać a wina op za c-----e kandydatki
  • Odpowiedz
@Monalka: Monalko droga. Mówię Ci jak głosowanie przebiegało w nocy. Naprawdę myślisz, że o 2 w nocy, był taki ruch żeby co kilka sekund oddawać głos na dwie grupy jedenastek na obu listach? I tak 300 razy?

Przed godziną drugą (między 1 a 2) nie było takiego "natłoku" głosów, wręcz przeciwnie, wyniki były jeszcze w miarę zbalansowane.

@Qrin: Niestety moje imię spowiła klątwa, za każdym razem kiedy się
  • Odpowiedz