Wpis z mikrobloga

@WujaAndzej: Jeden z niewielu uczciwych ludzi w polityce, który coś chce zmienić, który ma poukładany w głowie. Ja go dobrze zapamiętałem, bo słuchałem co ma do powiedzenia i o co mu chodzi, a jak ktoś się komunikuje memami w Internecie, to zapewne i o Tusku niewiele więcej zapamięta, niż jego angielski, albo że Kaczyński nie ma prawa jazdy.
  • Odpowiedz
on nie mial wyboru bo go z pisu wywalili po palowaniu. ladnie ktos go zalatwil, ciekawe za co


@retrobajery: Z PiS-u sam odszedł, a akcja miała miejsce zaraz po tym. Jadwiga Staniszkis publicznie twierdzi, że podejrzewa właśnie zemstę polityczną na nim.

przede wszystkim milicja ktora do dzis twierdzi ze wipler ich pobil no bo przeciez jest wyrok w ktorym wipler ma ich przeprosic. wipler sie w zasadzie przyznal.

Wipler chciał startować
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: ze wczesniej to nie wiedzialem. ciekawe dlaczego, z pisu sie nie odchodzi. axelio go kiedys nagral i smial sie z korwina. bardzo ciekawe dlaczego pis kazal mu #!$%@?. wipler byl mocno powiazany z tymi roznymi #!$%@? kaminskimi co to raz pis raz peo XD
no i co z tego ze nagranie? przyznasz sie przed sadem to jestes winny. widocznie mu powiedzieli ze nie wygra. te nagranie to obsmiala kazda telewizja
retrobajery - @KawaJimmiego: ze wczesniej to nie wiedzialem. ciekawe dlaczego, z pisu...
  • Odpowiedz
@KawaJimmiego: nie dostane dokladnego wyjasnienia za co wywalili z pisu= nie uwierze. ktos kto tak wierzyl w pis i wadolowskiego wyzwal od korwinistow nie odszedl na pewno z wlasnej woli a potem nie dostalby w pysk za nic. ament.
  • Odpowiedz