Wpis z mikrobloga

Ale #patologiazewsi xD
Ostatnio #mcdonalds wypuścił nową apkę i z tej okazji dali nowe kupony, m.in. 4 cheesy za 10 zł (ʘʘ)
Dziś podjeżdżam do maka po te 4 cheesy i dowiaduję się, że McD zmienił zasady działania kupony - początkowo był ważny do końca miesiąca z możliwością wielokrotnego użycia, a teraz jest JEDNORAZOWY.

Powód?




#truestory #bekazpodludzi #gownojedzenie #patologiazmiasta #gotujzwykopem
  • 10
  • Odpowiedz
@mere: bo z marketingowego pkt widzenia oraz psychologicznego , ogromna jest różnica między 50 kanapkami sprzedanymi różnym ludziom a jednemu Januszowi .
  • Odpowiedz
@Wesoly_Kartofelek: właśnie zauważyłem wczoraj, że jednorazowy i zdziwiłem się. Kim trzeba być by brać 10 takich zamówień na raz... co oni z tym robią? jedzą 40 cheesów?

- Halyna! Weź no wołej Baśkę, Hankę, Dorotkę i Janka i tego młodego Antosia od Wojtka, dzisiej zjemy jak króle!
  • Odpowiedz
@zolwixx: tak #!$%@? juz jakies halyny pewnie ogarniaja apki i wpeirdalaja maka razem ze swoim januszem, o czym ty #!$%@?. proedzej takie wykopki studenciaki to robia, tak jak z japaleno burgerami, kombinowanie ze screenami kuponu itp, co jeden tutaj to cwanszy sie wypowiadal.
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: Karp po MakDonaldsku
@sto50siatek: nie wiem, nie śledzę tagu i nie widzę co robią studenciaki. z tymi halinami jeszcze byś się mógł zaskoczyć, bo zdjęcie na insta potrafią wrzucać. a studenci... wiesz... muszą za coś pić, to kombinują.
  • Odpowiedz