Wpis z mikrobloga

Mieli, Mirabelki co się #!$%@? to ja nie ogarniam. Dzwonił mój ojciec, ot gadka szmatka. Nagle > jak tam córuś jak Ci się mieszka?. Ja na spokojnie odpowiadam, że się przeprowadziłam i takie tam. To chyba ojca bardzo zaciekawiło, gdyż zapytał się z kim i co i jak?. Odpowiedziałam zgodnie z prawdą, że wynajmuje mieszkanie z moimi 3 kumplami.
I wtedy się zaczęło:

churr, durrr jak to z facetami.

Wstyd nam przynosisz, to hańba. Dziewczyna przed małżeństwem nie może mieszkać z facetami. To Sodoma i Gomora
Nic do ojca nie docierało, że to nie są moi chłopacy, tylko kumple z którymi zamieszkałam

Po tej całej rozmowie ( w sumie przerwanej przeze mnie)czułam się zmieszana z blotem. Jak ostatnia dziwka.
Dzięki ojciec super rozmowa

P.s tak ojciec jest chodzącym co tydzień katolikiem

#logikaniebieskichpaskow #mieszkanie #katowice ##!$%@? #feels trochę #smutnazaba
  • 177
  • Odpowiedz
@BlackLadybug: Po części rozumiem ojca. Gdyby moja dziewczyna mieszkała z trzema facetami to by mi się nie podobało, tak samo córka.

Czemu? Bo prawdziwa przyjaźń damsko-męska (bez seksu) ma szansę istnieć tylko jeśli facet jest gejem, albo ta konkretna kobieta zupełnie nie pociąga faceta. W innych przypadkach jedyne co nas hamuje przed zwierzęcymi instynktami to nasza własna moralność, charakter i życiowa mądrość.

Niestety jest bardzo wiele przypadków kiedy te hamulce wyłączamy
  • Odpowiedz
@BlackLadybug miałam kiedyś podobnie, jak mieszkałam z chłopakiem i siostrą. Tylko wtedy było "hur sodoma i gomora jak to chłopak z dwiema dziewczynami dur" xD (pomijając już fakt że mieszkałam z własnym chłopakiem przed ślubem).

Śmiałyśmy się z siostrą że musiał być wtedy jakimś wygrywem na wsi. Ewentualnie sporym grzesznikiem. Ciul wie co w ich głowach on z nami w tym mieszkaniu robił. O.o
  • Odpowiedz
@BlackLadybug w takich momentach dziękuję za moją mamę xD mimo ze ma trochę wad i czasami pomarudzi, to nigdy nie reprezentowala takiego zascianka.
A jak przyszlo co do czego czyli do mieszkania z moim niebieskim to sama mnie wypłynęła w tym kierunku i dała wszelkie potrzebne narzedzia.
  • Odpowiedz
@BlackLadybug Z tego co piszesz wychodzi, że albo miałam miesiąc temu atak psychotyczny albo zostałam wróżbitką i zaraz zajmę miejsce Wróżbity Macieja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@adhezja: no i #!$%@? ze miesiac temu? jak sie nie podoba to zczarnolistuj, nikt ci nie kaze tu wchodzic a zrobilas to tylko po to, żeby dogryźć xd poza tym nie obraza w tym wpisie wspollokatorow wiec sobie daruj xd
  • Odpowiedz
@Dentka7: to w naszym przypadku jest tak że żadne z nas nie czuję do siebie pociągu. Gdyby cokolwiek było albo z mojej strony,albo ich to bym przecież nie zamieszkała.

Akurat ja nie jestem taka by lądować zaraz w łóżku u współlokatorów czy kogokolwiek innego. Jak się napije, to zawsze trafiam do swojego łóżka sama.
Więc takie stwierdzenie jest dla mnie krzywdzące
  • Odpowiedz
@k-exo Tylko stwierdzam fakt, chłodna ocena sytuacji, zero dogryzania ( ͡º ͜ʖ͡º)
Współlokatorów jak i autorkę bardzo mocno szanuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
Nic do ojca nie docierało, że to nie są moi chłopacy, tylko kumple z którymi zamieszkałam


@BlackLadybug: Gdyby Twój niebieski mieszkał z trzema współlokatorkami o których wiedziałabyś, że jakby mogły to by go przeleciały, to dla Ciebie by nie było problemem, tak? ;)
  • Odpowiedz
@Br4TOLD: a co to za różnica z kim mieszka? Jeśli jest #!$%@? to i tak będzie dawała na lewo i prawo, jeśli natomiast jest cnotliwą kobietą to nawet trzem Enriqe nie da się dotknąć, nie masz nad tym kontroli, możesz jedynie na etapie wychowywania jakoś ją ukierunkować choć to też nie jest takie proste.
  • Odpowiedz
@Ornament: tutaj to juz kwestia zaufania wkracza ;p moj niebieski moze chodzic na imprezy gdzie są dziewczyny i nie zakładam ze zaraz sie pusci xd jak ktos nie ufa to po co byc razem, zeby sie stresowac? bez sensu
  • Odpowiedz
@BlackLadybug zależy w jakim tonie to powiedział, jak w stylu "nie znam ich, ufam Tobie ale nie im" no to ok, bo w sumie ma prawo się niepokoić, ale jak twierdzi że to Ty jakieś hołubce wyczyniasz to fajny ojciec XD
  • Odpowiedz
@adhezja: #!$%@? się do mnie strasznie. Daj sobie spokój, bo nic tym nie osiągniesz więcej.
Brakuje ci atencji? Sama sobie coś napisz i tam sobie uwagę zbieraj.
Dziękuję bardzo - do widzenia
  • Odpowiedz