Wpis z mikrobloga

Jak ja nie czuję jarania się tą kolorowowłosą panną XD

Weźmy takiego feuera, mimo, że czasem mnie wkurza to spójrzcie jego content. Zwiedza, pisze ciekawostki ze świata, czasem coś z programowania, pochwali się kobiecymi podbojami.

Weźmy taką laske. Jedyne co wrzuca to rozdajo kubka albo pizze czy inne kuchenne "podboje". Mam wrażenie, że ona robi te rzeczy tylko żeby złapać gorące na wykopie XD a Mirki jeszcze o niej pasty robią jaka nie jest cudowna. Do tego połowę Mirko ma na czarno bo nie umie przyjąć krytyki (emoquit pamiętamy.)

Gardzę serio xD


#wykopthings #mirko #przemyslenia #takaprawda
WolfSky - Jak ja nie czuję jarania się tą kolorowowłosą panną XD 

Weźmy takiego feue...

źródło: comment_LJCPVXqbdI0M38eji3LNObRj5sAdES40.jpg

Pobierz
  • 278
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WolfSky: Mi tam nie przeszkadza, mimo że bywa specyficzna. Potrafi gotować i robi to dobrze, więc tym się chwali.To dziwne? Blog jest jednak blogiem...
Za to na dziwkarzy mam totalne uczulenie :3
  • Odpowiedz
@WolfSky: Jakby ktoś nie czytał to wrzucam

wyobrażam sobie mój związek z Hannahalą, ja bym wracal z tyrki #!$%@?łbym się przed kompałką, w tym momencie wjeżdża obiad na stół taki 10/10 z własnego wyrobu kompocikiem, kubek własnoręcznie wytoczony na kole gliniarskim i pomalowany, w nim własnej roboty kompot ze śliwek wedle prastarej receptury babci hannahali, która robiła go jak jej dziadek wracał z polowania na niedźwiedzie w puszczy kampinoskiej jako
  • Odpowiedz
  • 17
@WolfSky ogólnie nie przeszkadza mi specjalnie, ale jak w jakimś wpisie o związkach zaczęła mówić że była w toksycznym związku a później pouczać jak związek powinien wyglądać to zwątpiłam w jej logikę.
  • Odpowiedz