Wpis z mikrobloga

Jak ja nie czuję jarania się tą kolorowowłosą panną XD

Weźmy takiego feuera, mimo, że czasem mnie wkurza to spójrzcie jego content. Zwiedza, pisze ciekawostki ze świata, czasem coś z programowania, pochwali się kobiecymi podbojami.

Weźmy taką laske. Jedyne co wrzuca to rozdajo kubka albo pizze czy inne kuchenne "podboje". Mam wrażenie, że ona robi te rzeczy tylko żeby złapać gorące na wykopie XD a Mirki jeszcze o niej pasty robią jaka nie jest cudowna. Do tego połowę Mirko ma na czarno bo nie umie przyjąć krytyki (emoquit pamiętamy.)

Gardzę serio xD


#wykopthings #mirko #przemyslenia #takaprawda
WolfSky - Jak ja nie czuję jarania się tą kolorowowłosą panną XD 

Weźmy takiego feue...

źródło: comment_LJCPVXqbdI0M38eji3LNObRj5sAdES40.jpg

Pobierz
  • 278
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WolfSky: Bo to jej hobby i robi to dobrze dlatego sporo wykopków się nią jara. Tak gotowanie to tez może być pasja, która zaraza ludzi. Wielki pozytyw w porównaniu z #neuropa, #konserwy czy stulejarzami którzy się tylko użalają ze nikogo nie maja lub wrzucają foty o tym jak chleją w nocy. Zacznij gotować, pochwal się tym co robisz, ja na pewno polubię. Chyba ze nic
  • Odpowiedz
@WolfSky: Wrzuć na czarną i tyle. Ma swój świat i swoje kredki i jak się w tym czuje dobra to dobrze. Dla mnie mało ciekawy content i z wymienionych dwojga złego wolę Fojera, ale nie jest szkodliwa przecież.

Nie warto się denerwować przez kogoś.
  • Odpowiedz
@WolfSky: na początku uważałem ją za wporzo mirabelkę , coś tam upiecze , a to świnki pokaże, dobra osoba. Jakiś czas później, miałem okazje przekonać się jakiej psychozy może dostać jeżeli wyrazisz choćby odrobinę krytyczną opinię o niej/jej zachownaiu. A przejście w "full reatard mode" po jakiejś imbie z zielonkami , gdzie usuneła konto na 2 dni to tylko wisienka na torcie tejże damskiej stulejki.
Być może jej kolorowe włosy
  • Odpowiedz
Atencja to jedno, ale zapraszanie większości mirasów do własnego mieszkania a potem płacz o stalking to już jakaś dewiacja.


@DannyMurillo: CO XD? Czyli jak zaproszę kogoś jednorazowo do domu a on potem będzie mnie stalkował, dobijał się do drzwi co jakiś czas to jest już usprawiedliwione wszystko bo raz u mnie był?

Dla mnie pozytywna kobitka, dużo o przepisach się dowiedziałem, a śmieszkowanie(zamieszkaj ze mną będziesz mi gotować) wcale nie oznacza że danemu osobnikowi tylko mamusia
  • Odpowiedz
@WolfSky: Ooooo agresywna stuleja się odpaliła xD

P------------z się do jakiejś randowomowej laski z neta co wrzuca zdjęcia swoich wyrobów od czasu do czasu. Jaki jest powód p-------------a się do niej? I jeszcze coś p--------z o tym, że nie przyjmuje krytyki, a sam ewentualny pocisk na siebie nazywasz bólem d--y. Ogarnij się und usuń konto xD
  • Odpowiedz
@WolfSky: jak ja cię mireczku szanuję za całą twoją aktywność. W końcu ktoś poruszył ten temat. Żygać się chce od tych jej głupot, przy tym to nawet # gownowpis trzyma poziom. Dać jej #czarnolisto i jedziemy z mikroblogiem, czasami irytuje bardziej od polityków wykopowych
  • Odpowiedz
jak ja cię mireczku szanuję za całą twoją aktywność.


@jurek-xd: Dzięki, miło to słyszeć i często to słyszę, niestety wkrótce się to zmieni bo planuję s--------ć z tego k--------a.
  • Odpowiedz