Wpis z mikrobloga

@CzeXD: będzie, nawet już było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@TheOranguTANK: tak, ruda jednak czujnik lakieru nie wykrył malowania na nadkolu, więc będę pierwszy xD

@Logmach: @miiihau Rocznik 99, silnik 2.5 170hp, elektryczne fotele z pamięcią, grzane, lusterka(bez składania), roleta tylnia, klimatyzacja jednostrefowa, kierownica multifunkcyjna. Ogólnie bogate wyposażenie, do szczęścia brakuje mi skladanych lusterek i ksenonów, bo klimatyzacja dwustrefowa jest mi zbędna. Początkowe roczniki e46, szczególnie
@kipowrot: kupiłem, pojechałem jeszcze raz ale tym razem odwiedziłem mechanika, który chyba dość dobrze przejrzał auto, a ja razem z nim. Uszczelka miski olejowej do wymiany, poza tym sprawdzał jeszcze błędy w kompie. Termostat uszkodzony, a podczas powrotu zbiornik wyrównawczy się wytarł o pasek i płyn wyciekł :/ podczas oględzin nie stykały się, zauważyłem jeszcze bicie tarcz oraz co jakiś czas akumulator sie zaświeci. Pomijając to jestem mega zadowolony z mechanika
@Baldor: ze swojej strony polecam na lato bridgestone turanza evo. Bardzo dobrze się kleją. Na zimę polecam nokiany wrd4 albo jeśli nie mieszkasz w górach i nie robisz długich tras to całoroczne Micheliny crossclimate lub nokiany weatherproof