Wpis z mikrobloga

Czy ty uważasz, że taka paleta z ciastkami to jest problem dla ratowników? Rosły chłop się oprze i paleta z jogurtami przewalona.


@defoxe: Ty jesteś głupszy niż myślałem, sorry, ze próbowałem się odwołać do rozsądku :P
  • Odpowiedz
@agaja: Chodzi o to, że jestem w szoku, że w Warszawie ulica nazwana jest po jakiejś mikrowiosce daleko w Polsce.
Sprawdziłem okolice Barkocińskiej i widzę tam Myszkowską i Tykocińską, co wcale by mnie nie zdziwiło, bo to w miarę znajdę miasta, ale są tam też Święcańska (Święciany - wieś koło Biecza na Podkarpaciu) i Pratulińska (Pratulin - wieś koło Terespola). Wychodzi na to, że przed nadaniem nazwy ulicy ktoś rzucał rzutkami
  • Odpowiedz
Wez juz #!$%@?


@niematakiegologinu: Tak to się do mamusi swojej odzywaj a nie do mnie gnojku.

Ty jesteś głupszy niż myślałem, sorry, ze próbowałem się odwołać do rozsądku :P


@martwy_kotek: Będzie z tego tak, że @SynGromu zgłosi sprawę do odpowiedniego organu, właściciel sklepu dostanie mandat, potrąci to z pensji pracowników a tym każe nosić towar ręcznie bo paleta zastawia przejście.
I tak oto @SynGromu przyczyni się do garba kilku osób,
  • Odpowiedz
właściciel sklepu dostanie mandat


@defoxe: Tak, całe 500 złotych, to jest maksymalna kwota, na jaką PSP może wystawić mandat.


potrąci to z pensji pracowników


@defoxe: Ciekawe na jakiej podstawie.

Poza tym, przewrócenie palety przez rosłego chłopa? Życzę powodzenia, kiedy zawartość takiej palety jest owinięta stretchem.
Wejście, którym OP wszedł do budynku ma służyć do ewakuacji? Pożar stopi przewody zasilające i gówno zrobisz, a nie wyjdziesz przez takie drzwi chyba że
  • Odpowiedz
@defoxe hej, bordo. Wyobraź sobie, że wybucha pożar w takim sklepie zawalonym i zasyfionym setkami litrów alkoholu, papierami, plastikiem i innymi łatwopalnymi przedmiotami o toksycznych oparach a Ty akurat jesteś ze swoją babcią na zakupach. Zajebista sprawa tak nie móc się wydostać i spłonąć, dostać oparzeń albo zatruć się gazami bo jakieś baby nie są w stanie logistycznie zagospodarować przestrzeni w sklepie. Nie zapominajmy o tym, jacy ludzie stanowią większą część klienteli.
  • Odpowiedz
@dwa_szopy: Święciańska to prędzej od litewskich Święcian, Pratulin był sporym majątkiem ziemskim, podobnie Gorzków. Barkocińska raczej nie jest od Barkocina, bo ten był za granicą w chwili powstawania ulicy. Może od Barkoczyna w powiecie kościerskim?
  • Odpowiedz
Pożar stopi przewody zasilające i gówno zrobisz,

wykazujesz się tu kompletnym brakiem myślenia przyczynowo-skutkowego i abstrakcyjnego...


@kompek: Ciebie za to widzę ponosi mocno fantazja. Ile znasz przypadków, że ludzie spłonęli w supermarkecie?
  • Odpowiedz