Wpis z mikrobloga

Tak dawno nie pisałem nic na temat #roksa ale to przez fakt, że straciłem już poczucie 'wyjątkowości' sytuacji.
Ciekawą rzeczą był moment, gdy dziewczyny postanowiły przyjąć z nową z #ukraina
To wszystko za sprawą łowienia na #tinder o czym już pisałem.
W wygląda - bardzo wschodnioeuropejska. Skromna, ale jednak trochę naiwna, czemu naiwna? bo z nie pewnej, po rozmowie przy winie z dziewczynami wkręciłą się w myśl bycia Roksanką xD Jednak kwiatuszkiem był moment gdy chciały sprawdzić ją, czy aby nie pęknie.
Najpierw miała całować się z jedną, potem drugiem cycki zmacać, co było już krępujące, ale hehe... ładne.. hehe.. 'cemu ne'
Zaczeły ją rozbierać. To był moment, gdy poczułem, że nie doświadczone i skrępowana jest. Mimo, że już miałem akcje z laskami od nas, tutaj widząc jak nowa odziera się ze świeżości poczułem się jak nastolatek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Była w majtkach i nic ponad to. Trochę poobracały ją, tłumacząc, że tak czasem klient co lepszy chce obejrzeć, jedna nawet z liścia dała w sutka


Ukrainka stresowy śmiech ciągłe...
Wtedy padły słowa.

anonko koniec pieszczenia się, zrób coś więcej.

I wtedy cisza, ja też nie rozumiem co w tej roskańskiej głowie się urodziło. Wtedy wzieła ją za ramie, podsuneła do mnie i mowi...

rozumiesz?!

Popatrzyła w oczy, coś tam mrukneła i zaczełą mi rozpierać spodnie, odsunałem się, bo mówię, że tak nie miało być. Jednak prowodyrka, trzyma mnie i mówi, bym nie #!$%@?ł, tylko brał jak dają.
Rozpieła, a mi.. leży..
no coz.. stres + zmeczenie nie zachęciły. Troche ją chyba zasmuciło, bo liczyła, ze stojac nago kogoś pobudzi, ale nasza kolezanka wspaniała niezniechęcaniła się by poprzedzać ukrainkę do dzieła. Pomogła jej biorąc beniz i nalozyła na usta... racja, było czuć roznice, takie nastolenie mizanie, ale powoli coś tam było.
Druga co siedziała i się śmiała wpadła na pomysł by nagrać snapa do mej rosky...


kazde kroki dalej były powolne, ze nie czułem napięcia żadnego, było tak na 70% napięcia beniza, przez co chyba ona to czując bardziej się krępowała. Zwlaszcza penetracja.
Dlatego widząc to nasza ulubiona testerka mowi tak

anon, #!$%@?! ja #!$%@? xxx to cały pokój jedzie, aż głosno, a tutaj to czekasz by Ci zasneła , bo az ja się nudzę!

Ogolnie miałem przejąć inicjatywę. Więc nabrałem tempa, wkreciłem sie, wiec z rozpedu


zmienić chciałem otwór... a ta... jęk... bo okazuje się, co powieddziała potem - że ona nigdy to wczesniej xD
Jęk uznały, że to na plus... zaciskała tam, a mimo bolu tak się jej nogi po orgaźmie trzęsły jak nigdy żadnej :O
Zmoczyła mi uda... odpowietrzyła się tak, że ... poszło z wewnętrznym zapachem ( ͡° ʖ̯ ͡°) z dupy
Tak padła na ziemię, że byłem w szoku, ale to chyba efekt napiecia, które rozładowało się.
Efekt? tak sie jej spodobało, że teraz chętnie chce xD i czasem wpada do nas


By tak dla przyjemności. Jednak częstotliwość zaczyna niepokoić moją, tłumaczac, ze niby ona potem nie bedzie mieć zapał dla klientów... :D
#coolstory #seks #rozowepaski #logikarozowychpaskow
  • 11
@teczowisazabawni:

zmienić chciałem otwór... a ta... jęk... bo okazuje się, co powieddziała potem - że ona nigdy to wczesniej xD

Jęk uznały, że to na plus... zaciskała tam, a mimo bolu tak się jej nogi po orgaźmie trzęsły jak nigdy żadnej :O
Zmoczyła mi uda... odpowietrzyła się tak, że ... poszło z wewnętrznym zapachem ( ͡° ʖ̯ ͡°) z dupy
Tak padła na ziemię, że byłem w