Wpis z mikrobloga

@Blaskun: zero płaczu, same dolary:D Przecież jak po 5/10/15 latach kariera trochę wygaśnie to opowie jak to jakiś #!$%@? Tarantino kazał sobie zrobić loda albo wybierze inna aktorkę xD i znów będzie przez chwilę sławna i wpadnie jakaś szekla
  • Odpowiedz
@mchmjszk: ale jesteś prostolinijny i pozbawiony empatii. Przez takie teksty te dziewczyny, które zostały molestowane boją się o tym głośno mówić bo ktoś może powiedzieć ze zrobiły to dla kariery czy pieniędzy
  • Odpowiedz
Nie, słonko, nie jest to "moda" tylko akcja majaca pokazać powszechność molestowania.


@Andreth:
Szczerze mówiąc to jak żyję na tym świecie tak nigdy nie byłem ani sprawcą, ani ofiarą, ani świadkiem ani nawet nigdy od nikogo nie usłyszałem, żeby był molestowany ¯\_(ツ)_/¯. Więc jak to jest z tą powszechnością?
  • Odpowiedz
  • 0
@Andreth szczerze mówiąc zupełnie inaczej patrzy się na opowieści "zwyklych" kobiet które opowiadają swoją historię a gwiazd wielkiego kina gdzie mimo tych wszystkich wydarzeń dalej w to brnęły.
  • Odpowiedz
@Flypho: że sprawcą nie byłeś tak trzymaj, że ofiarą trochę logiczne bo większość tego dotyka dziewczynki/kobiety, Świadkiem nie byłeś bo mogłeś nie zauważyć (najczęściej zatłoczone autobusy itd), albo po prostu rzeczywiście nigdy się obok ciebie coś takiego nie wydarzyło. Jeżeli zaś chodzi o usłyszenie, to uwierz mi, żadna kobieta/dziewczynka nie będzie chodziła i się tym chwaliła nawet najbliższej rodzinie.

Jakiś czas temu pewien mirek napisał posta o tym jak to
  • Odpowiedz
Jeżeli zaś chodzi o usłyszenie, to uwierz mi, żadna kobieta/dziewczynka nie będzie chodziła i się tym chwaliła nawet najbliższej rodzinie.


@ZjemCiBuraki:
Okej, to co się stało, że teraz nagle te ofiary wyrastają jak grzyby po deszczu? Wcześniej wstyd powiedzieć rodzinie, pyk, 2017 rok i nagle się idzie do gazet pokroju Fakt czy Facebooka, żeby wszystkim o tym oświadczyć? Nie kupuję tego.
  • Odpowiedz
@Flypho: Myślę, że tu chodzi o taki owczy pęd. "Inne o tym opowiedziały, okej nikt po nich nie jechał, nic się im nie stało ja też mogę"

Oczywiście bardziej chodzi mi tu o zwykłe kobiety, którym kiedyś to się tam stało i sobie z tym żyją. Te babeczki z hollywood to podejrzewam że albo były zastraszane, straszone sądami itd albo były też takie jednostki. które jak piszecie twierdziły że danie
  • Odpowiedz
. Przez takie teksty te dziewczyny, które zostały molestowane boją się o tym głośno mówić bo ktoś może powiedzieć ze zrobiły to dla kariery czy pieniędzy


@tomtom8: ja sie zastanawiam, jakiez to ja korzysci mialam z tego, ze starszy dziad szedl za mna z interesem w rece [] Albo z tego, ze dopiero co poznany facet mnie koniecznie chcial mnie miziac po udzie, a
  • Odpowiedz
@agaja: Nie, nie wyjaśnię. Mówiłem, że nie bronie naganiaczy tylko chciałem zwrócić uwagę, że w dzisiejszych czasach nie powinno się tak łatwo osądzać i oskarżać bo w twoim przypadku było to molestowanie i powinno się to zgłaszać ale w przypadku znacznej większości osób używających hasztagu określenie "molestowanie" uważam, że jest mocno nadużywane.
  • Odpowiedz
#metoo mi też się często zdarza. Szczególnie przy wycieczkach na wieś często słyszę "o, jaki przystojniak, gdybym tylko była kilka lat młodsza" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@agaja: znajdą się osoby, które powiedzą że tak naprawdę to się podoba kobietom. To jest #!$%@?, nie dość że kobiety są często tłamszone siła to jeszcze stulejarze na tym portalu tłamszą dziewczyny psychicznie powtarzając idiotyczne stereotypy
  • Odpowiedz
@Andreth: Zazdroszczę dziewczynom które mają tyle odwagi by na swoim profilu podpisane imieniem i nazwiskiem, gdy widzą to ich znajomi i rodzina, mają odwagę napisać one też ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja nie mam na tyle odwagi. I myślę że i tak 80% molestowanych kobiet tak jak ja jej nie ma. Co innego na portalu ze śmiesznymi obrazkami, co innego na facebooku czy twitterze.
  • Odpowiedz