Wpis z mikrobloga

@urak666: pamiętam jak zaczynałem to zgłosiłem się po rozpiskę do jednego znanego fana Kaszy Jaglanej. Gdy w 2 emaili po uwadze, ze boli mnie nadgarstek zasugerował blokadę sterydową to zwątpiłem i się zwinąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w miesiąc pojąłem, ze ostatni dobry trener to celebryta #komentarznienatemattrololol
@prnppp: Bo
a) nie mam czasu, żeby rozpisywać sobie trening - w tym czasie mogę zarobić kasę na trenera
b) ktoś zrobi to dużo lepiej ode mnie,
c) patrzę jak lepsi ode mnie programują treningi i się uczę
d) jak coś robię, to chcę osiągać jak najlepsze wyniki

@Kasahara: Dlatego zrezygnowałem z trenera, który podobnie jest znanym "strength coachem", a współpraca to było jakieś nieporozumienie
@urak666: no spoko, też mogę zarobić w tym czasie kasę, ale widzisz jak to jest. Mówisz, że straciłeś 4 miesiące, za które na dodatek płaciłeś. Gdybyś sam poświęcił naprawdę chwilę (bo przecież tyle jest sprawdzonych świetnych treningów) to miał byś za darmo i jest jednak szansa, że byś miał progres ;)
@prnppp: Trenując samemu od początku roku zrobiłem jakiś tam progres, więc myślałem, że z kimś ogarniętym będą jeszcze lepsze efekty i może uda się wystartować z jakimś wynikiem na Mistrzostwach Polski, które były we wrześniu, ale skończyło się tak jak się skończyło. Poza tym nie chcę myśleć o swoim treningu. Tylko przyjść na trening i zrobić swoje, zamknąć drzwi od siłowni i już o tym nie myśleć, bo ktoś to zrobi
@prnppp: ale tu nie chodzi tylko o programowanie, ale rowniez technike. Z internetow nie da sie wszystkiego nauczyc. Jak zareagowac na stagnacje, optymalne likwidowanie slabych ogniw, planowanie fazy peel etc. Ciezko zrozumiecv sie #!$%@? do goscia ktory korzysta z trenera bo moze sobie na to pozwolic. Tez bym korzystal gdybym mial na to $$$
@urak666: @prnppp: @hornysausage: Klucz do najlepszych rezultatow to przede wszystkich poznanie swojego ciala, sprobowanie roznych treningow, cwiczen, ilosci dni, regeneracji itd. 4 miesiace to okolo nieco ponad jeden blok treningowy (12 tygodni) wiec trener mogl zwyczajnie nie trafic w trening, chcial zaczac od podstaw i bardziej agresywnie zrobic nastepny blok, lub faktycznie byl slaby ale wlasnie moglbys napisac wiecej o tym co dokladnie Ci polecal. Oprocz tego jest wiele
@maxoutday: To było chyba 18 tygodni, gdzie zrobiłem 4 bloki. Bez deloadu. To chyba wyjaśnia 'trafienie z planem'. O metodach nie chcę pisać, no bo przecież nie będę tu kogoś oczerniać. Gość ma wielu zawodników pod sobą, także może ja jestem jakimś wyjątkowym przypadkiem. Z drugiej strony teraz dokładam z treningu na trening bez większego kłopotu. Przy tym stres, sen i dieta były i są ok.
@maxoutday: z trenerami jest jak z firmami, które robią wykończeniówkę - albo robią #!$%@?, że zrobisz to lepiej, albo robią to zajebiście, w jakości jakiej sam nie osiągniesz, ale cena i terminy dostępności #!$%@?ą.

@urak666: Ty tutaj Mistrzostwa Polski xD Ja myślałem, że po prostu tak dla siebie rzucasz żelastwem
@prnppp: Ja jednak sie trzymam tego, ze nawet najlepszy trener bedzie potrzebowal czasu zeby poznac Twoj organizm i na co najlepiej reagujesz, wiec na starcie nie ma szans zeby byla lepsza jakosc, a po pewnym czasie to juz zalezy od trenera i podopiecznego. Sa nawet osoby w czolowce ktore nie maja trenera i cwicza same np. (z tego co pamietam) Jesse Norris.
@orlando74: Nie muszę ci nic tłumaczyć, każdy trening był dla mnie na tyle bezsensowny, że nie chciało mi się przychodzić na siłownię/

@przem81: 176/75, zacząłem w grudniu 2016. Z tym, że jakiś czas temu chwilę ćwiczyłem, ale problemy ze zdrowiem nie pozwalały na progres, więc odpuściłem, ale tematem ciągle się interesowałem. Także od początku mniej więcej wiedziałem co robić.

@prnppp: A można nie dla siebie jechać na Mistrzostwa Polski?
Poza tym nie chcę myśleć o swoim treningu. Tylko przyjść na trening i zrobić swoje, zamknąć drzwi od siłowni i już o tym nie myśleć, bo ktoś to zrobi za mnie, w dodatku lepiej niż ja.


@urak666: Rozwala mnie trochę to aroganckie podejście. Jak nie interesuje cię twój trening, to jesteś pewny że to sport dla ciebie? ( ͡º ͜ʖ͡º)