Wpis z mikrobloga

@Naxster: @chilling: Zły. Z napisaniem takiej ilości kodu jeden człowiek sobie nie poradzi. Ona kierowała zespołem.

ale dziewczynki naszych czasów potrzebuja też wsparcia i idoli a znajda tego spoooooro mniej niż chlopcy.

O to mi chodziło z tym przykladem, wymienisz facetow-astronautow. Bo to, bo siamto, ale znasz. A ile kobiet-odkrywców, kobiet-naukowców znasz?

Dziewczynki potrzebuja, niestety, takich akcji i rzeczy. I nie widze powodu do zazdroszczenia
  • Odpowiedz
@GokuMK: moje ludziki z lego technic szybko łamały staw biodrowy xD i zbudowałem im wiele zaawansowanych wózków inwalidzkich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
O to mi chodziło z tym przykladem, wymienisz facetow-astronautow. Bo to, bo siamto, ale znasz. A ile kobiet-odkrywców, kobiet-naukowców znasz?

Za to modelek znasz pewnie 3x tyle co modeli. Widzisz o co mi chodzi?


@Naxster: Że kobiety i mężczyźni rozwijają się w różnych dziedzinach życia i nie ma sensu wciągać ich w ich nienaturalne środowiska?
Męską specjalizacją jest astronautyka, kobiecą - modeling. Co w tym złego?
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: to, że jest masa kobiet, które wolą zajmować się nauką niż modelingiem, ale w przeciwieństwie do chłopców nie mają tylu przykładów do naśladowania. Dobrze jest promować te przykłady.
  • Odpowiedz
to, że jest masa kobiet, które wolą zajmować się nauką niż modelingiem, ale w przeciwieństwie do chłopców nie mają tylu przykładów do naśladowania. Dobrze jest promować te przykłady.


@Papercat: No i dobrze, że się zajmują tym, co lubią, nawet jeśli nie jest to ich naturalne środowisko. Jednakże nie faworyzujmy ludzi tylko i wyłącznie z powodu na płeć, i to w obie strony.
  • Odpowiedz
Męską specjalizacją jest astronautyka, kobiecą - modeling. Co w tym złego?


@mroznykasztan: to, że to bzdura... Astronautyka jest kierunkiem rozwoju dla jakiegoś promila facetów i taki sam promil jest u kobiet. Tylko faceci nie słyszą "co ty, facetem jesteś i chcesz w gwiazdy latać? P------o cię?"

Zresztą zajmijmy się sednem problemu: "wciagać w nienaturalne środowisko". Jak? Jak zestaw lego wciąga w środowisko NA SIŁĘ. Jak można chcieć iść do NASA "na siłę".
Czy da sie dotrzeć do takiego wniosku logicznie? No nie
  • Odpowiedz
@Naxster: Nie wiem, co tacy jak ty mają z tą dyskryminacją kobiet. Cały czas piszecie jak to one mają źle i jak się je krytykuje, przeszkadza itd. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem. Kobiety po prostu rzadziej wybierają kierunki techniczne i co z tego? To programy i akcje zachęcające i wspierające kobiety w określonych dziedzinach są dyskryminujące.
  • Odpowiedz
Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem.


@tenLoginTezJestZajety: A ja nigdy nie spotkałem się z głodem zgaduję, ze nikt na świecie nie głoduje ¯\_(ツ)_/¯

Lego zrobiło zestaw jak wyżej, co z tego. Czemu tacy jak ty macie taki ból d--y o to? wiesz co, nie, nie odpisuj. Ostatnie zdanie to taki popis stanu umysłu że podziękuje z dyskusji.
  • Odpowiedz